Lip Smacker Chupa Chups kozmetická sada II.

Značka: Lip Smacker

Varianty Lip Smacker Chupa Chups

 • Lip Smacker Chupa Chups kozmetická sada II. kozmetická sada II. 

  Tento tovar je momentálne nedostupný.

  Kód: LIS2753

  Sada obsahuje: balzam na pery Watermelon 4 g + Apple 4 g + Strawberry 4 g + Cocoa Vanilla 4 g + Raspberry 4 g + Orange 4 g


Hore

O značke Lip Smacker

Hodnotenie

Jednoduchosť aplikácie

Kozmetická kvalita

Spokojnosť s výsledkom

Lip Smacker sú veľmi originálne ošetrujúce balzamy na pery, ktoré vás úplne dostanú svojimi príchuťami! Máte práve teraz chuť na svoju obľúbenú Fantu alebo Coca-Colu? Žiadny problém! S jedinečnými balzamami Lip Smacker si tieto obľúbené nápoje môžete na svojich perách pripomínať kedykoľvek počas dňa!Americká značka Lip Smacker predstavila svetu svoje jedinečné ochutené pomády už v roku 1973. Prvou príchuťou balzamov bola jahoda, neskôr sa pridali príchute ďalšieho ovocia a obľúbených cukroviniek. Značka tiež začala postupne spolupracovať s takými firmami ako je Dr Pepper, 7up, Mars, Kraft Foods alebo The Coca-Cola Company. Príchute balzamov Lip Smacker sú tak navrhnuté v súlade s pôvodnými receptúrami týchto populárnych nealko nápojov a cukroviniek! Okrem vyživujúcich a hydratačných balzamov na pery ponúka značka Lip Smacker tiež jedinečné lesky na pery, ktoré dodajú vašim perám zmyselný vzhľad a originálnu vôňu. Tieto hravé balzamy a lesky na pery od značky Lip Smacker si absolútne zamilujete!

 

 

Hore

Hodnotenie Lip Smacker Chupa Chups

 • 2. októbra 2015
  Mya

  Krásne balenie - vhodné ako darček. Jednotlivé pomádky pekne voňajú, hydratácia slabšia, nutné často aplikovať. Hodí sa to skôr pre malé slečny.

Čo si o Lip Smacker Chupa Chups myslíte vy?

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


Hodnotenie *

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšieniveaniche vzorky - doprava zadarmo