Lip SmackerChupa Chups kozmetická sada II.

   • Lip Smacker Chupa Chups kozmetická sada II.
   • Lip Smacker Chupa Chups kozmetická sada II. 1
     viac

    Varianty Lip Smacker Chupa Chups

    • Lip Smacker Chupa Chups kozmetická sada II. kozmetická sada II. 

     Tento tovar je momentálne nedostupný.

     Kód: LIS2753

     Sada obsahuje: balzam na pery Watermelon 4 g + Apple 4 g + Strawberry 4 g + Cocoa Vanilla 4 g + Raspberry 4 g + Orange 4 g


    Hore

    O značke Lip Smacker

    Hodnotenie

    Jednoduchosť aplikácie

    Kozmetická kvalita

    Spokojnosť s výsledkom

    Lip Smacker sú veľmi originálne ošetrujúce balzamy na pery, ktoré vás úplne dostanú svojimi príchuťami! Máte práve teraz chuť na svoju obľúbenú Fantu alebo Coca-Colu? Žiadny problém! S jedinečnými balzamami Lip Smacker si tieto obľúbené nápoje môžete na svojich perách pripomínať kedykoľvek počas dňa!Americká značka Lip Smacker predstavila svetu svoje jedinečné ochutené pomády už v roku 1973. Prvou príchuťou balzamov bola jahoda, neskôr sa pridali príchute ďalšieho ovocia a obľúbených cukroviniek. Značka tiež začala postupne spolupracovať s takými firmami ako je Dr Pepper, 7up, Mars, Kraft Foods alebo The Coca-Cola Company. Príchute balzamov Lip Smacker sú tak navrhnuté v súlade s pôvodnými receptúrami týchto populárnych nealko nápojov a cukroviniek! Okrem vyživujúcich a hydratačných balzamov na pery ponúka značka Lip Smacker tiež jedinečné lesky na pery, ktoré dodajú vašim perám zmyselný vzhľad a originálnu vôňu. Tieto hravé balzamy a lesky na pery od značky Lip Smacker si absolútne zamilujete!

     

     

    Hore

    Hodnotenie Lip Smacker Chupa Chups

    • 2. októbra 2015
     Mya

     Krásne balenie - vhodné ako darček. Jednotlivé pomádky pekne voňajú, hydratácia slabšia, nutné často aplikovať. Hodí sa to skôr pre malé slečny.

    Čo si o Lip Smacker Chupa Chups myslíte vy?

    Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


    Hodnotenie *

    1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

    1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

    1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie