Lip Smacker Coca Cola Mix

kozmetická sada III.

Lip Smacker Coca Cola Mix kozmetická sada III.
Lip Smacker Coca Cola Mix kozmetická sada III.
kozmetická sada III.
12,90

Kód: LIS2774 | Viac než 20 ks na sklade

Coca Cola Classic balzam na pery 4 g + Coca Cola Vanilla balzam na pery 4 g + Coca Cola Cherry balzam na pery 4 g + Fanta Orange balzam na pery 4 g + Fanta Strawberry balzam na pery 4 g + Sprite balzam na pery 4 g

1
Zásielkovňa
utorok 27. 8. 2019
Osobný odber
utorok 27. 8. 2019
Lip Smacker Coca Cola Mix
kozmetická sada III. | 12,90

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
hydratácia
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Lip Smacker

Lip Smacker sú veľmi originálne ošetrujúce balzamy na pery, ktoré vás úplne dostanú svojimi príchuťami! Máte práve teraz chuť na svoju obľúbenú Fantu alebo Coca-Colu? Žiadny problém! S jedinečnými balzamami Lip Smacker si tieto obľúbené nápoje môžete na svojich perách pripomínať kedykoľvek počas dňa!
Americká značka Lip Smacker predstavila svetu svoje jedinečné ochutené pomády už v roku 1973. Prvou príchuťou balzamov bola jahoda, neskôr sa pridali príchute ďalšieho ovocia a obľúbených cukroviniek. Značka tiež začala postupne spolupracovať s takými firmami ako je Dr Pepper, 7up, Mars, Kraft Foods alebo The Coca-Cola Company. Príchute balzamov Lip Smacker sú tak navrhnuté v súlade s pôvodnými receptúrami týchto populárnych nealko nápojov a cukroviniek! Okrem vyživujúcich a hydratačných balzamov na pery ponúka značka Lip Smacker tiež jedinečné lesky na pery, ktoré dodajú vašim perám zmyselný vzhľad a originálnu vôňu. Tieto hravé balzamy a lesky na pery od značky Lip Smacker si absolútne zamilujete!