Listerine Smart Rinse Mild Berry

ústna voda pre deti

1×
Listerine Smart Rinse Mild Berry ústna voda pre deti
Listerine Smart Rinse Mild Berry ústna voda pre deti
Listerine Smart Rinse Mild Berry ústna voda pre deti
500 ml
3,40

Kód: LIR0123 | Viac než 20 ks na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

ks
Darček pre vás
Ak si teraz objednáte akékoľvek produkty Listerine minimálne za 12 €, pošleme vám ich s dopravou zadarmo! Doprajte si kvalitnú dentálnu starostlivosť od Listerine.
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 26. 3. 2019
Osobný odber
utorok 26. 3. 2019
Listerine Smart Rinse Mild Berry
500 ml | 3,40

Popis kozmetiky Listerine Smart Rinse Mild Berry

Detská ústna voda Listerine Smart Rinse Mild Berry je ďalším krokom k bezchybnej starostlivosti o detské zúbky.

Vlastnosti:

  • pomáha chrániť pred zubným kazom
  • ničí baktérie
  • udržuje zdravé ďasná

Zloženie:

  • bez alkoholu

Použitie:
Po vyčistení zubov vyplachujte ústa ústnou vodou v čase stanovenom na obale a potom vypľujte.

O značke Listerine

Kozmetika Listerine | Listerine - komplexná starostlivosť o ústnu dutinu. Listerine, značka produktov pre kompletnú starostlivosť o ústnu dutinu, je pomenovaná po anglickom lekárovi Josephovi Listerovi, ktorý spôsobil prevrat pri chirurgických operáciách objavom a presadzovaním antisepsy, sterilných operácií a sterilizácie chirurgických nástrojov. Značka Listerine bola na samom začiatku dezinfekcie a od roku 1920 sa ako prvá profilovala na značku ústnej vody, ktorá odstraňuje zápach z úst.

História značky Listerine sa ale píše už od roku 1879, kedy doktor Lawrence objavil pôvodné základné zloženie s antiseptickým účinkom. Od roku 1895 začali jeho objav používať aj zubári, ktorí zistili, že sa dá použiť aj proti baktériám v ústach. Postupne sa Listerine stal priekopníkom a súčasne synonymom boja proti zápachu z úst. Dnes značku Listerine vlastní americký farmaceutický gigant Johnson & Johnson, ktorého produkty sa predávajú vo viac ako 175 krajinách sveta.

Produkty Listerine ponúkajú revolučné riešenie v boji proti baktériám v ústach. Antiseptická ústna voda Listerine dokáže zničiť až 99 % baktérií, ktoré spôsobujú zubný povlak a tým problémy s ďasnami. Ponuka značky Listerine je ale oveľa širšia a ponúka špecializované riešenia pre rôzne problémy či priania zákazníkov. Sortiment ústnych vôd ponúka produkty zamerané na ochranu zubnej skloviny a ďasien, na podporu belosti zubov, proti zubnému kazu či špeciálne ústne vody pre deti. Ochrana proti baktériám a zápachu z úst je samozrejmosťou značky Listerine.

Ústne vody Listerine spoľahlivo zlikvidujú baktérie, ktorých by ste sa jednoduchým použitím zubnej kefky nezbavili, a chráni tak zdravie vašej ústnej dutiny. Navyše ponúka širokú škálu ďalších účinkov, ktoré vám pomôžu získať a udržať si krásny úsmev.