Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 6 v 1

4×
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 6 v 1
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 6 v 1
Odporúčaná maloobchodná cena
5,90

Ušetríte 30%
500 ml
4,10

0,82 / 100 ml, vr. DPH
Kód: LIR0115 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 17. 5. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 17. 5. 2021

Popis Listerine Total Care Clean Mint

Na dôkladné čistenie a dobrý stav ústnej dutiny vám stačí len minúta denne navyše. Ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 6 v 1 Listerine Total Care Clean Mint posilňuje zuby, pôsobí ako prevencia zubného kazu, pomáha obnovovať sklovinu, dôkladne čistí zuby a medzizubné priestory a osviežuje dych. Vyskúšajte komplexný doplnok každodenného čistenia zubov a užívajte si pokročilú starostlivosť o ústnu dutinu.

Vlastnosti:

  • eliminuje zubný povlak, a tak chráni ďasná
  • posilňuje zuby a sklovinu
  • chráni pred zubným kazom
  • čistí medzizubné priestory
  • osviežuje dych až na 24 hodín
  • vhodná aj pre nositeľov zubných strojčekov

Ako používať:
Ústnu vodu používajte po čistení zubov ráno a večer. Množstvom veľkosti 20 ml (zhruba 4 čajové lyžičky) si vyplachujte ústnu dutinu vo všetkých častiach 30 sekúnd. Potom vypľujte.

O značke Listerine

Kozmetika Listerine | Listerine - komplexná starostlivosť o ústnu dutinu. Listerine, značka produktov pre kompletnú starostlivosť o ústnu dutinu, je pomenovaná po anglickom lekárovi Josephovi Listerovi, ktorý spôsobil prevrat pri chirurgických operáciách objavom a presadzovaním antisepsy, sterilných operácií a sterilizácie chirurgických nástrojov. Značka Listerine bola na samom začiatku dezinfekcie a od roku 1920 sa ako prvá profilovala na značku ústnej vody, ktorá odstraňuje zápach z úst.

História značky Listerine sa ale píše už od roku 1879, kedy doktor Lawrence objavil pôvodné základné zloženie s antiseptickým účinkom. Od roku 1895 začali jeho objav používať aj zubári, ktorí zistili, že sa dá použiť aj proti baktériám v ústach. Postupne sa Listerine stal priekopníkom a súčasne synonymom boja proti zápachu z úst. Dnes značku Listerine vlastní americký farmaceutický gigant Johnson & Johnson, ktorého produkty sa predávajú vo viac ako 175 krajinách sveta.

Produkty Listerine ponúkajú revolučné riešenie v boji proti baktériám v ústach. Antiseptická ústna voda Listerine dokáže zničiť až 99 % baktérií, ktoré spôsobujú zubný povlak a tým problémy s ďasnami. Ponuka značky Listerine je ale oveľa širšia a ponúka špecializované riešenia pre rôzne problémy či priania zákazníkov. Sortiment ústnych vôd ponúka produkty zamerané na ochranu zubnej skloviny a ďasien, na podporu belosti zubov, proti zubnému kazu či špeciálne ústne vody pre deti. Ochrana proti baktériám a zápachu z úst je samozrejmosťou značky Listerine.

Ústne vody Listerine spoľahlivo zlikvidujú baktérie, ktorých by ste sa jednoduchým použitím zubnej kefky nezbavili, a chráni tak zdravie vašej ústnej dutiny. Navyše ponúka širokú škálu ďalších účinkov, ktoré vám pomôžu získať a udržať si krásny úsmev.

Recenzie Listerine Total Care Clean Mint4