Lolita Lempicka L'Eau en Blanc

parfumovaná voda pre ženy 50 ml

2×
Lolita Lempicka L'Eau en Blanc parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lolita Lempicka L'Eau en Blanc parfumovaná voda pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: LOL0053 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Lolita Lempicka L'Eau en Blanc
50 ml

Popis parfému Lolita Lempicka L'Eau en Blanc

Lolita Lempicka L'Eau en Blanc je veľmi jemná, kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Sladší kokteil lásky je namiešaný pre všetky nevesty, ktoré sa chcú pri svojom veľkom dni cítiť jedinečne a čarovne. Lolita Lempicka stvorila novinku L'Eau en Blanc na počesť kolekcie svadobných šiat, ktorú navrhla. Pre tieto účely sa snažila namiešať niečo éterické, pôvabné a zvodné, ​​rovnaké, niečo také akou by mala byť každá žena odetá v krásnych bielych šatách.


Parfém od Lolita Lempicka je vhodný do teplého počasia v roku. Najviac ho vynosíte koncom jari a začiatkom skorej jesene. Nosiť ho však môžu nielen nevesty pri svojom veľkom dni, ale všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť neuveriteľne žensky a pôsobivo počas každého okamihu svojho života. L'Eau en Blanc vlastní tiež mimoriadne krásny flakónik. Nevšedný dizajn, zlaté motívy a zaujímavo riešené viečko s aplikátorom bude dokonale zdobiť vašu poličku s kozmetikou. Krabička má jednoduchý tvar a plne korešponduje s celkovou koncepciou vône, ktorá evokuje slávnostné okamihy, eleganciu a mladistvý luxus.


Počiatok vône je veľmi zvláštny. Ucítite originálne tóny kosatca, ktoré sa lahodne miešajú s jemnými lístkami fialky. Srdce obýva sladké drievko, zmyselná višňa, šťavnatá malina a nežná fialka. Nevšedný základ je kombináciou akordov elegantného heliotropu, fazule tonka, pižma a zemitého vetiveru. Celistvá kompozícia je ľahká, ako vlahý dych. Napriek tomu na vašej koži vydrží aj niekoľko hodín po aplikácii a z oblečenia ju ucítite aj druhý deň.


Lolita Lempicka láka svoje zákazníčky nielen na skvostné vône, ale aj mimoriadne flakóny. Tie hrajú všetkými farbami a vždy zalahodia vášmu oku. Výhradne ženské kompozície plné kvetín, ovocia, vzácneho korenia a drevín majú za úlohu zvýrazniť ženský pôvab a rozoznieť vo vašom vnútri pocity vlastnej zmyselnosti a zvodnosti. Ak ste už vyskúšala niektorý z úchvatných parfémov Lolita Lempicka, musíte uznať, že svoju úlohu plní na jednotku.


A čo tak vyskúšať vôňu, ktorá dokonale padne všetkým romantickým nevestám? Lolita Lempicka L'Eau en Blanc svojimi ľahkými kvetinovo-ovocnými tónmi z vás vykúzli prekrásnu nevestu, aj keď práve nestojíte pred oltárom a nehovoríte "áno" svojmu vysnívanému princovi!

Zloženie

Hlava
fialka
Srdce
fialka, malina, sladké drievko, višňa
Základ
fazule tonka, heliotrop, pižmo, vetiver
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Lolita Lempicka

Parfémy Lolita Lempicka | Lolita Lempicka - Josiane Maryse Pividal si pre svoju módnu značku zvolila pseudonym Lolita Lempicka, ktorý vznikol spojením mena románu Lolita od Vladimíra Nabokova a mena poľskej maliarky Tamary de Lempicka. Prvý butik otvorila v roku 1984 a veľmi skoro nasledovalo rozšírenie do zahraničných destinácií. Debutovala vlastnou kolekciou, inšpirovanou štyridsiatymi rokmi s moderným dizajnom a najnovšími módnymi trendmi. Čoskoro sa pustila aj do parfémov Lolita Lempicka pre ženy a neskôr si mohli obľúbenú značku s vôňami zaobstarať aj muži. Čím upútajú na prvý pohľad svieže drevité alebo kvetinové parfémy Lolita Lempicka? Neodolateľným dizajnom flakónu, ktorý zastupuje exkluzivitu.

Recenzie Lolita Lempicka L'Eau en Blanc

Pridať novú recenziu

4.0
2 hodnotenie
1
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem