Prejsť na hlavný obsah

L’Oréal Paris Unlimited riasenka

KONIEC CVIČENIA S RIASENKOU
Máte niekedy pocit, že s vami vaša špirála cvičí, namiesto toho, aby vás poslúchala? Dochádza vám trpezlivosť s neustálym otáčaním a nakláňaním kefôčky, aby ste sa dostala ku každej mihalnici? Objavte tajomstvo svetových vizážistov pre dokonalé riasy bez limitov.

celý text skryť text

 

 

Aká je vaša predstava dokonalých rias? Sú natočené, zvýraznené, dlhé alebo prirodzené? Pokiaľ si vyberiete tú správnu špirálu, ktorá spája unikátne zloženie a šikovnú kefôčku, máte vyhrané. A nebojte sa, s maľovaním rias nemusíte ráno tráviť desiatky minút!

 

 

Keď ste stále v jednom kolotoči, potrebujete make-up, ktorý s vami udrží krok. A ešte lepšie, taký, s ktorým dosiahnete profesionálny výsledok ľahko a každý deň. Zákulisné tajomstvo známych vizážistov k maximálnemu natočeniu a zvýrazneniu rias je ohybná kefôčka! Toto tajomstvo teraz odkrývame i pre Vás s novou špirálou UNLIMITED od L’Oréal Paris.

Ako správne špirálu používať? Ve troch jednoduchých krokoch!

  1. Natočte – Pri klasickej polohe kefky riasy jednoducho natočíte. Špeciálna formula Vám dopraje intenzívnu čiernu až 24 hodín.
  2. Ohnite – pri ďalšom kroku postupujte tak, že kefku ohnete a začnete preťahovať jednotlivé riasy. Vďaka ohýbateľnosti kefky sa ľahko dostanete ku každej jednotlivej riase a ku koreňom po celej línii oka. Tím zvýrazníte aj tie najmenšie riasy.
  3. Predĺžte – Na záver riasy prečešte pre ich nespútanú dĺžku.