L’Oréal Paris Casting Sunkiss Jellygél na zosvetlenie prírodných vlasov

11×
L’Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly gél na zosvetlenie prírodných vlasov
L’Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly gél na zosvetlenie prírodných vlasov
odtieň 01 Brunette 100 ml

Kód: LOR1776 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu L’Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly
Vlastnosti

Popis:
Unikátny gél na zosvetlenie vlasov L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly postupne zosvetlí Vaše vlasy, ako keby ste sa práve vrátili od mora! Gél L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly má jemnú priehľadnú textúru, príjemne vonia a vďaka výťažkom z kamélií zanechá vaše vlasy krásne hebké a vyživené. Gél je vhodný len pre nefarbené vlasy.

S jedinečným gélom L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly si môžete priamo doma bez zložitých procesov farbenia vykúzliť efekt zosvetlených vlasov ako od slnka! Gél na zosvetlenie vlasov L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly môžete aplikovať po celej hlave alebo si vytvoriť len zosvetlené pramienky, ktoré budú vyzerať ako melír! Gél L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly možno aplikovať na tmavé aj na svetlé vlasy. Stačí si ho len vybrať podľa vášho odtieňa vlasov! Získajte ľahko a rýchlo vlasy pobozkané slnkom za akéhokoľvek počasia s jedinečným gélom na zosvetlenie vlasov L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly!

Účinky:

  • postupne zosvetlí vlasy
  • prirodzený vzhľad ako od slnka
  • dodáva vlasom hebkosť
  • vyživuje vlasy
  • dlhodobý efekt

Zloženie:

  • olej z kamélie - vyživuje vlasy a zanecháva ich hodvábne na dotyk

Typ vlasov:
Vhodné pre nefarbené vlasy.

Ako aplikovať:
Gél naneste na suché vlasy. Aplikáciu môžete previesť po celej hlave alebo len na vybrané pramienky pre dosiahnutie melírového efektu. Nanášajte od korienkov ku končekom. Neoplachujte. Nechajte zaschnúť alebo vysušte fénom. Aplikáciu môžete vykonávať postupne každý druhý deň, kým nebudú vlasy zosvetlené podľa vašich predstáv.

Vlastnosti

Použitie
Farbenie vlasov doma

O značke L’Oréal Paris

Kozmetika L'Oréal Paris | L'Oréal Paris je pravdepodobne najznámejšou francúzskou a svetovou značkou kozmetiky vôbec. Jej zárodok sa datuje až k roku 1907, kedy mladý a nádejný chemik Eugéne Schueller objavil prípravok na farbenie vlasov. Tento nenápadný produkt dal potom impulz k ďalším špičkovým a laboratórnym testom, ktoré prichádzali z úplne novými a vylepšenými výrobkami, ktoré bolo možné aplikovať na ženské telo. L'Oréal Paris rozšíril svoje výskumné centrá hneď do niekoľkých veľkých svetových miest. Dnes si možno pod značkou L'Oréal Paris predstaviť predovšetkým pleťové krémy, prípravky na vlasy, parfémy, ale aj make-upy a ďalšie.

Recenzie L’Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly