Prejsť na hlavný obsah
L’Oréal Paris
L’Oréal Paris
Typ vlasovvšetky typy vlasov
Použitiefarbenie vlasov doma
Farbasvetlohnedá

Popis:
Unikátny gél na zosvetlenie vlasov L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly postupne zosvetlí Vaše vlasy, ako keby ste sa práve vrátili od mora! Gél L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly má jemnú priehľadnú textúru, príjemne vonia a vďaka výťažkom z kamélií zanechá vaše vlasy krásne hebké a vyživené. Gél je vhodný len pre nefarbené vlasy.

S jedinečným gélom L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly si môžete priamo doma bez zložitých procesov farbenia vykúzliť efekt zosvetlených vlasov ako od slnka! Gél na zosvetlenie vlasov L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly môžete aplikovať po celej hlave alebo si vytvoriť len zosvetlené pramienky, ktoré budú vyzerať ako melír! Gél L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly možno aplikovať na tmavé aj na svetlé vlasy. Stačí si ho len vybrať podľa vášho odtieňa vlasov! Získajte ľahko a rýchlo vlasy pobozkané slnkom za akéhokoľvek počasia s jedinečným gélom na zosvetlenie vlasov L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly!

Účinky:

  • postupne zosvetlí vlasy
  • prirodzený vzhľad ako od slnka
  • dodáva vlasom hebkosť
  • vyživuje vlasy
  • dlhodobý efekt

Zloženie:

  • olej z kamélie - vyživuje vlasy a zanecháva ich hodvábne na dotyk

Typ vlasov:
Vhodné pre nefarbené vlasy.

Ako aplikovať:
Gél naneste na suché vlasy. Aplikáciu môžete previesť po celej hlave alebo len na vybrané pramienky pre dosiahnutie melírového efektu. Nanášajte od korienkov ku končekom. Neoplachujte. Nechajte zaschnúť alebo vysušte fénom. Aplikáciu môžete vykonávať postupne každý druhý deň, kým nebudú vlasy zosvetlené podľa vašich predstáv.

Zistite, ako vykonať test citlivosti pokožky pred použitím tohto produktu.

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: LOR1774