L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up

jednodenný vlasový make-up

L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up jednodenný vlasový make-up
L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up jednodenný vlasový make-up
odtieň Feeling Blue 60 ml
15,00

Kód: LOP09303 | Viac než 5 ks na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 26. 8. 2019
Osobný odber
pondelok 26. 8. 2019
L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up
odtieň Feeling Blue 60 ml | 15,00

Popis produktu L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up

Farba na vlasy L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up dodá vašim vlasom intenzívny farebný odtieň a žiarivý lesk.

Vlastnosti:

  • spoľahlivo farbí vlasy
  • farba zostáva dlho krásna a sýta
  • jednoduchá a rýchla aplikácia v pohodlí domova

Použitie:
Používajte na základe inštrukcií v balení.

O značke L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francúzska značka vlasovej kozmetiky s dlhoročnou tradíciou. Patrí pod celosvetovo známu spoločnosť L’Oréal, ktorú v roku 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul špeciálnu formulu na farbenie vlasov, ktorá si rýchlo získala obľubu medzi parížskymi kaderníkmi. Dnes tak už viac než sto rokov značka pomáha svojim zákazníkom odhaliť ich osobitú krásu a sebavedomie.

Produkty L’Oréal Professionnel sú vyvíjané prostredníctvom najnovších inovatívnych technológií v spolupráci s tými najlepšími kaderníkmi.

Do širokého portfólia značky patria produkty profesionálnej vlasovej kozmetiky, akými sú L’Oréal Professionnel farby na vlasy, stylingové prípravky, ale aj šampóny, masky a iné produkty vlasovej starostlivosti, ktoré používajú kaderníci a stylisti po celom svete. L’Oréal Professionnel vlasová kozmetika je zárukou toho, že svojim vlasom doprajete skutočne to najlepšie.

Značka je súčasťou významných módnych prehliadok vo svete a udáva tak nové trendy. Odhaľte tajomstvo krásnych vlasov a doprajte si profesionálnu starostlivosť s L’Oréal Professionnel.