L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced

trvalá ondulácia pre prírodné vlasy

L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced trvalá ondulácia pre prírodné vlasy
L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced trvalá ondulácia pre prírodné vlasy
75 ml

Kód: LOP1118 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Len pre profesionálne použitie

L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced
75 ml

Popis produktu L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced

Popis:
Preparačné emulzia L'Oréal Professionnel Dulcia Advanced Perm Lotion pre trvalú onduláciu využíva technológiu System Ionen G, ktorá chráni vlasy a stará sa o ne. Prípravok obsahuje výťažky z obilných proteínov, ktoré obnovujú vlasové vlákno, ochrannú zložku Ionen G a katiónový polymér, ktorý vyhladzuje vlasové nerovnosti. Liek sa používa v kombinácii s ustaľovačom L'Oréal Dulcia Advanced Neutraliser. Získajte krásne kučery s prípravkami L'Oréal Proffesionel Dulcia Advanced.

Účinky:

  • zabezpečuje trvalú onduláciu

Zloženie:

  • System Ionen G - chráni vlasy
  • obilné proteíny - obnovuú vlasové vlákno
  • Katiónový polymér - vyhladzuje vlasové nerovnosti

Typ vlasov:


Vhodné pre odolné prírodné vlasy.

Ako aplikovať:


Určite typ vlasov a vyberte si vhodný prípravok. Umyte vlasy šampónom PRO Classic Texture a dôkladne osušte uterákom. V prípade citlivých vlasov aplikujte vlasovú masku Présifion Advanced. Natočte vlasy na natáčky: natočenie nemusí byť príliš pevné. Emulziu aplikujte až po natočení na natáčky. Nasaďte si jednorazové rukavice a na natáčky dajte fóliu.
Doba pôsobenia: 15 minút pre emulziu 0 a 1
                               10 minút pre emulziu 2 a 3
Nekontrolujte natáčky po dobu pôsobenia. Po uplynutí doby pôsobenia oplachujte vlasy po dobu 5-8 minút - natáčky zatiaľ  z vlasov neskladajte. Vlasy osušte na natáčkach papierovým uterákom. Ošetrite ustaľovačom 100 ml Dulcia Advanced a 10 minút nechajte pôsobiť. Následne môžete zložiť natáčky. Jemne premasírujte vlasy s ustaľovačom. Potom vlasy dôkladne umyte po dobu aspoň 5 minút.

Vlastnosti

Typ vlasov
normálne vlasy

O značke L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francúzska značka vlasovej kozmetiky s dlhoročnou tradíciou. Patrí pod celosvetovo známu spoločnosť L’Oréal, ktorú v roku 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul špeciálnu formulu na farbenie vlasov, ktorá si rýchlo získala obľubu medzi parížskymi kaderníkmi. Dnes tak už viac než sto rokov značka pomáha svojim zákazníkom odhaliť ich osobitú krásu a sebavedomie.

Produkty L’Oréal Professionnel sú vyvíjané prostredníctvom najnovších inovatívnych technológií v spolupráci s tými najlepšími kaderníkmi.

Do širokého portfólia značky patria produkty profesionálnej vlasovej kozmetiky, akými sú L’Oréal Professionnel farby na vlasy, stylingové prípravky, ale aj šampóny, masky a iné produkty vlasovej starostlivosti, ktoré používajú kaderníci a stylisti po celom svete. L’Oréal Professionnel vlasová kozmetika je zárukou toho, že svojim vlasom doprajete skutočne to najlepšie.

Značka je súčasťou významných módnych prehliadok vo svete a udáva tak nové trendy. Odhaľte tajomstvo krásnych vlasov a doprajte si profesionálnu starostlivosť s L’Oréal Professionnel.