L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced

trvalá ondulácia pre veľmi suché a citlivé vlasy

L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced trvalá ondulácia pre veľmi suché a citlivé vlasy
75 ml
3,90

Kód: LOP1086 | Viac než 20 ks na sklade

Len pre profesionálne použitie

ks
Zásielkovňa
už zajtra utorok 21. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 21. 5. 2019
L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced
75 ml | 3,90

Popis kozmetiky L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced

Popis:
Preparačná emulzia L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced Perm Lotion pre trvalú onduláciu využíva technológiu System Ionéne G, ktorá chráni vlasy a stará sa o ne. Prípravok obsahuje výťažky z obilných proteínov, obnovujúcich vlasové vlákno, ochrannú zložku Ionene G a kationický polymér, ktorý vyhladzuje vlasové nerovnosti. Prípravok sa používa v kombinácii s ustaľovačom L’Oréal Dulcia Advanced Neutraliser. Získajte krásne kučery s prípravkami L’Oréal Professionnel Dulcia Advanced.

Účinky:
• zabezpečuje trvalú onduláciu

Zloženie:
• System Ionéne G – chráni vlasy
• obilné proteíny – obnovujú vlasové vlákno
• kationický polymér – vyhladzuje vlasové nerovnosti

Typ vlasov:
Vhodné pre veľmi citlivé vlasy.

Ako aplikovať:
Určite typ vlasov a vyberte vhodný prípravok. Umyte vlasy šampónom PRO Classic Texture a dôkladne uterákom osušte. V prípade citlivých vlasov aplikujte vlasovú masku Présifion Advanced. Natočte vlasy na natáčky: natočenie nemusí byť veľmi pevné. Emulziu aplikujte až po natočení na natáčky. Nasaďte si jednorazové rukavice a na natáčky dajte fóliu.
Doba pôsobenia: 15 minút pre emulziu 0 a 1
                           10 minút pre emulziu 2 a 3
Natáčky po dobu pôsobenia nekontrolujte. Po uplynutí doby pôsobenia oplachujte vlasy po dobu 5 minút – natáčky zatiaľ nechávajte na vlasoch. Následne vlasy na natáčkach osušte papierovým uterákom. Ošetrite Ustaľovačom 100 ml Dulcia Advanced a 10 minút nechajte pôsobiť. Následne môžete natáčky z vlasov odstrániť. Jemne prejdite vlasy ustaľovačom. Potom dôkladne umývajte po dobu aspoň 5 minút.

Vlastnosti

Typ vlasov
poškodené vlasy, suché vlasy

O značke L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francúzska značka vlasovej kozmetiky s dlhoročnou tradíciou. Patrí pod celosvetovo známu spoločnosť L’Oréal, ktorú v roku 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul špeciálnu formulu na farbenie vlasov, ktorá si rýchlo získala obľubu medzi parížskymi kaderníkmi. Dnes tak už viac než sto rokov značka pomáha svojim zákazníkom odhaliť ich osobitú krásu a sebavedomie.

Produkty L’Oréal Professionnel sú vyvíjané prostredníctvom najnovších inovatívnych technológií v spolupráci s tými najlepšími kaderníkmi.

Do širokého portfólia značky patria produkty profesionálnej vlasovej kozmetiky, akými sú L’Oréal Professionnel farby na vlasy, stylingové prípravky, ale aj šampóny, masky a iné produkty vlasovej starostlivosti, ktoré používajú kaderníci a stylisti po celom svete. L’Oréal Professionnel vlasová kozmetika je zárukou toho, že svojim vlasom doprajete skutočne to najlepšie.

Značka je súčasťou významných módnych prehliadok vo svete a udáva tak nové trendy. Odhaľte tajomstvo krásnych vlasov a doprajte si profesionálnu starostlivosť s L’Oréal Professionnel.