L’Oréal Professionnel Infinium Pure

hypoalergénny lak na vlasy ľahké spevnenie

L’Oréal Professionnel Infinium Pure hypoalergénny lak na vlasy ľahké spevnenie
L’Oréal Professionnel Infinium Pure hypoalergénny lak na vlasy ľahké spevnenie
bez parfumácie 500 ml

Kód: LOP6044 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
L’Oréal Professionnel Infinium Pure
bez parfumácie 500 ml

Popis kozmetiky L’Oréal Professionnel Infinium Pure

Lak na vlasy L’Oréal Professionnel Infinium Pure zafixuje váš účes na dlho a zaistí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.

Vlastnosti:

  • prirodzená fixácia
  • dodáva vlasom vitalitu a lesk
  • nezlepuje vlasy a dodáva účesu prirodzený vzhľad

Použitie:
Nastriekajte na suché vlasy zo vzdialenosti 30 cm.

Vlastnosti

Účinok
fixácia

O značke L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francúzska značka vlasovej kozmetiky s dlhoročnou tradíciou. Patrí pod celosvetovo známu spoločnosť L’Oréal, ktorú v roku 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul špeciálnu formulu na farbenie vlasov, ktorá si rýchlo získala obľubu medzi parížskymi kaderníkmi. Dnes tak už viac než sto rokov značka pomáha svojim zákazníkom odhaliť ich osobitú krásu a sebavedomie.

Produkty L’Oréal Professionnel sú vyvíjané prostredníctvom najnovších inovatívnych technológií v spolupráci s tými najlepšími kaderníkmi.

Do širokého portfólia značky patria produkty profesionálnej vlasovej kozmetiky, akými sú L’Oréal Professionnel farby na vlasy, stylingové prípravky, ale aj šampóny, masky a iné produkty vlasovej starostlivosti, ktoré používajú kaderníci a stylisti po celom svete. L’Oréal Professionnel vlasová kozmetika je zárukou toho, že svojim vlasom doprajete skutočne to najlepšie.

Značka je súčasťou významných módnych prehliadok vo svete a udáva tak nové trendy. Odhaľte tajomstvo krásnych vlasov a doprajte si profesionálnu starostlivosť s L’Oréal Professionnel.