Luminum Candle Premium Aromatic Cinnamon Applevonná sviečka stredná (Ø 60 - 80 mm, 32 h)

Luminum Candle Premium Aromatic Cinnamon Apple vonná sviečka stredná (Ø 60 - 80 mm, 32 h)
Luminum Candle Premium Aromatic Cinnamon Apple vonná sviečka stredná (Ø 60 - 80 mm, 32 h)
vonná sviečka stredná (Ø 60 - 80 mm, 32 h)

Kód: LUM0384 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Luminum Candle Premium Aromatic Cinnamon Apple

Vonná sviečka Luminum Candle Premium Aromatic Cinnamon Apple prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vždy cítiť skvelo.

Vlastnosti:

  • korenená aróma
  • ovocná vôňa

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu.

Zloženie

Charakter bytovej vône
korenistá, ovocná

O značke Luminum Candle

Edícia sviečok Luminum sa vyrába z materiálov zaručujúcich čisté horenie. Technológia Unipar zabezpečuje predovšetkým to, aby sa knôt vo sviečke pri horení neponáral a sviečka tak horí vysokým, čistým a jasným plameňom bez stekania. Vonná zložka je aplikovaná do povrchovej vrstvy sviečky a uvoľňuje sa tak prirodzene v závislosti od okolitých teplôt miestnosti, a to aj pri nehoriacej sviečke.
Častice parfému sa neusádzajú na sliznicu a nespôsobujú problémy. Vôňa teda nie je taká intenzívna a len dokresľuje príjemnú atmosféru horiacej sviečky. Unipar je držiteľom značky kvality RAL, ktorú v mnohých ohľadoch jej technológia prevyšuje. Táto technológia s vysokým podielom ručného dekorovania vytvára prémiovú kvalitu a originalitu výrobku a zameriava sa na detailné a starostlivé spracovanie jednotlivých typov výrobkov s ohľadom na ich použitie. Výrobný program sleduje módne trendy, ktoré sú v súlade so svetovým dizajnom.
Pri sviečkach Luminum oceníte zmyselnosť a harmóniu súhry technológií, ľudského umu, dôvtipu a krásy, či už ich využijete na stolovanie, relaxáciu, alebo intímne osvetlenie. Stanú sa milou súčasťou vašej domácnosti – poslom svetla, tepla, vône a ozdobou vášho života.

Recenzie Luminum Candle Premium Aromatic Cinnamon Apple

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!