Prejsť na hlavný obsah

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM

Je vysokoúčinný koncentrát proti starnutiu pleti, ktorý po prvý raz kombinuje v jednej trojitej dávke silné dermatologické aktívne látky: KYSELINU HYALURÓNOVÚ/VITAMÍN C+NIACÍNAMID/KYSELINU FERULOVÚ. Každá z nich je chránená v jednej z troch oddelených komorách pred nadmerným svetlom, vzduchom a nečistotami a spájajú sa, pre obnovu vašej pleti vrstvu po vrstve:
VRSTVA 1 - VYPLNENIE PLETI
VRSTVA 2 - REDUKCIA VRÁSOK
VRSTVA 3 - KOREKCIA TMAVÝCH ŠKVŔN
 

 

RÉNERGIE MULTI-LIFT ULTRA

Dosiahnite mladší a žiarivejší vzhľad pleti s krémom Rénergie Multi-Lift Ultra Cream. Hydratačný krém s účinkami proti starnutiu pleti minimalizuje výskyt jemných liniek a vrások, a zároveň zlepšuje pevnosť pleti. Účinné zloženie je obohatené o výťažok z ľanových semienok s obsahom oligosacharidov, peptidov a polyfenolov, ktoré vytvárajú liftingový efekt a redukujú hlboké vrásky.
 

LIFE PLANKTON ELIXIR

Obnovujúce sérum chráni, upokojuje a regeneruje pleť a podporuje proces bunkovej obnovy. Doprajte svojej rutinnej starostlivosti o pleť revolúciu so sérom Life PLankton Elixir, obohateným o kyselinu hyaluronovú a patentovanú zložku Life Plankton™ v najvyššej koncentrácii. Pleť vyzerá hladšia, zjednotená a známky starnutia sú viditeľne redukované.
 

BLUE PRO RETINOL CREAM

Multikorekčný, zamatový krém sa aktivuje pri kontakte s pokožkou, redukuje vrásky a zlepšuje rovnomernosť pleti. Vedecky preukázané: pleť je okamžite hydratovaná a žiarivejšia. Deň po dni je pleť obnovená, vyzerá hladšia, zjednotená a pevnejšia. Vytvorené pomocou BLUE BIOTECH: Exkluzívna inovácia Blue Pro-Retinol Biotech - spojenie jemného pro-retinolu s výťažkom z bio-afinových rias.