Mad About

Buďte sama sebou a ukážte svoju osobnosť. Kolekcia Mad About značky Schwarzkopf Professional je ako stvorená pre každú ženu, ktorá je doslova blázon do svojich vlasov. Kolekcia bola uvedená na trh v roku 2018 s cieľom poskytnúť kučeravým a vlnitým vlasom prvotriednu starostlivosť.
Teraz k produktom pribudli novinky Mad About Curls Superfood nabité superpotravinami, ktoré potešia majiteľky kučier. Dlhovlásky si pre zmenu prídu na svoje s novým radom Mad About Lengths. Pretože krásne vlasy nie sú len trend, je to spôsob života.

celý text skryť text

Pre nekonečne dlhé vlasy
Šampón a sérum Mad About Lenghts

Základom dlhých vlasov sú zdravé a silné korienky. Šampón Root to Tip Cleanser s ošetrujúcim zložením s komplexom Aquarine a biotínom zlepšuje hydratáciu vlasov, posilňuje a hydratuje suché dĺžky aj končeky a pomáha aktivovať vlasové folikuly. Pre dosiahnutie maximálneho výsledku doplňte svoju vlasovú rutinu o gél na spevnenie korienkov Root Boosting Serum.

celý text skryť text

Pre zdravé končeky aj bez strihania
Dvojfázový sprej a intenzívna starostlivosť Mad About Lenghts

Bojíte sa návštevy kaderníctva, aby ste neprišli o centimetre svojich dlhých vlasov? So starostlivosťou Mad About Lenghts vám nožnice nemusia robiť starosti. Intenzívna starostlivosť s komplexom Aquarine a technológiou Length Maximising vyživuje zaťažované dĺžky aj končeky a zároveň znižuje lámanie vlasov až o 95 %. Dvojfázový neoplachovací sprej okamžite zaceľuje rozštiepené končeky a uľahčuje rozčesávanie.

celý text skryť text

Pre dokonalé kučery
Maska a neoplachovacia kúra Mad About Curls Superfood

Nadelila vám príroda kučeravé vlasy? Vďaka starostlivosti s obsahom kokosového, ricínového, avokádového a hroznového oleja budú dokonale hydratované, lesklé a hebké.
Superfood maska hĺbkovo regeneruje, hydratuje a zvláčňuje suché vlasy. Bohatá neoplachovacia kúra Mad About Curls Superfood Leave-in je ideálna na vyrovnanie úrovne hydratácie a zachovanie tvaru prstencových vlasov.

celý text skryť text