Maison Berger Paris Diamantkatalytická lampa (Grey)

Maison Berger Paris Diamant katalytická lampa (Grey)
Maison Berger Paris Diamant katalytická lampa (Grey)
345 ml

Kód: LBP0127 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.
Darček pre vás
Zadajte v košíku kód 10notino a máte zľavu 10 % na všetko! Akcia sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.

Popis parfému Maison Berger Paris Diamant

Katalytická lampa je špeciálny produkt, ktorý pracuje na princípe katalytickej reakcie – teda horenia bez plameňa. Je určená na čistenie a dezinfekciu vzduchu v uzatvorených miestnostiach, odstraňuje roztoče, baktérie i plesne. Dezinfikuje vzduch s 99 % účinnosťou, a to už za 30 minút od začatia katalytického procesu. Lampa ničí v miestnosti tiež všetky pachy vrátane cigaretového dymu, výparov z varenia alebo pachy domácich maznáčikov. Katalytická lampa má ľahké a rýchle použitie, je bezpečná a nádherne miestnosť rozvonia vonnou esenciou podľa vášho výberu. Lampu môžete nechať bez obáv bez dozoru, nehrozí od nej zapálenie ani poškodenie iných predmetov. Miestnosť veľkú 15 m² stihne lampa rozvoňať a vyčistiť do 20 minút, dlhšie by sa nemala nechať pôsobiť. Netrápte sa alergiami ani nepríjemnými pachmi a zaobstarajte si katalytickú lampu, ktorá vaše problémy vyrieši a navyše kúzelne rozvonia celú miestnosť!

Použitie katalytickej lampy:
Po vybalení sa z lampy zloží ozdobné i zhášacie viečko a pomocou priloženého lievika sa lampa naplní do 2/3 vonnou esenciou. Do lampy sa vráti knôt s kamienkom a uzavrie sa zhášacím viečkom. Cca po 20 minútach, hneď ako vôňa vystúpi cez knôt ku kamienku, sa kamienok zapáli. Nechá sa horieť plameňom 3 – 5 minút a potom sa zahasí. V tejto chvíli je začatý katalytický proces a z lampy sa uvoľňuje vôňa. Rozžeravený kamienok prekryte ozdobným viečkom a nechajte ho tam až dovtedy, kým nebude pre vás vôňa dostatočne intenzívna, potom kamienok prekryte zhášacím a následne ozdobným viečkom. Tým sa končí katalytická reakcia a lampa prestáva pôsobiť.  

O značke Maison Berger Paris

p>Masion Berger Paris sú luxusné francúzske aróma difuzéry, ktoré vám prečistia vzduch v miestnosti a zároveň príjemne prevoňajú celý domov! Aróma difuzéry Maison Berger Paris sú výnimočné svojím unikátnym difúznym systémom katalyzátora, ktorý má jedinečnú silu pre osvieženie a vyčistenie ovzdušia vášho domova pomocou metódy rozptyľovania jemných esencií. Interiérové vône Maison Berger Paris sú navrhnuté výhradne francúzskymi majstrami parfumérmi a k ich výrobe sú použité len tie najkvalitnejšie esencie. Každá vôňa Maison Berger Paris je úplne výnimočná a dokáže vo vás navodiť pocity radosti aj relaxácie.
K výrobe flakónov aróma difuzérov Maison Berger Paris sú používané také materiály, ako je krištáľ, porcelán, keramika či kov. Flakóny sú jemne ručne opracované skúsenými francúzskymi remeselníkmi, ktorí vynikajú vo svojom odbore. Francúzska značka Maison Berger Paris vznikla v roku 1898 a už od svojho založenia sa zameriava na prevoňanie a vyčistenie vzduchu v interiéroch. Zakladateľom značky bol lekárnik Maurice Berger, ktorý vynašiel a nechal si patentovať prvú lampu pre očistu vzduchu v nemocničných oddeleniach. Postupne tieto lampy začali nachádzať svoje uplatnenie aj v domácnostiach a stali sa medzi zákazníkmi veľmi populárne.

Recenzie Maison Berger Paris Diamant