Maison Berger Paris L'essentielle darčeková sada (Oval) II.

Maison Berger Paris L'essentielle darčeková sada (Oval) II.
Maison Berger Paris L'essentielle darčeková sada (Oval) II.
Odporúčaná maloobchodná cena
41,00

Ušetríte 10%
darčeková sada (Oval) II.
36,50

36,50 / 1 ks, vr. DPH
Kód: LBP00834 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 26. 7. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 26. 7. 2021

Popis Maison Berger Paris L'essentielle
Zloženie

Prevoňajte svoj domov alebo potešte krásnou vôňou do bytu niekoho zo svojich blízkych. Darčeková sada Maison Berger Paris L'essentielle _ je zárukou úspechu v oboch prípadoch. Vhodne zvolená interiérová vôňa ľahko navodí pocit pokoja a pohody a pomôže vytvoriť príjemné a útulné prostredie.

Vlastnosti:

  • luxusný doplnok do každého interiéru
  • krásne prevonia celý priestor
  • možno nechať bez obáv bez dozoru
  • citrusová vôňa
  • vzdušná čistá vôňa
  • ničí v miestnosti všetky pachy vrátane cigaretového dymu, výparov z varenia alebo pachu domácich maznáčikov

Obsah sady:

  • Clear Oval katalytická lampa 1 ks
  • Zest of Verbena náplň do katalytickej lampy 250 ml
  • So Neutral náplň do katalytickej lampy 250 ml

Použitie:
Používajte podľa priloženého návodu. Vymeňte náplň podľa priloženého návodu. Z lampy zložte ozdobné aj zhášacie viečko a pomocou lievika nalejte vonnú esenciu do 2/3 lampy. Vráťte do lampy knôt s kamienkom a uzavrite zhášacím viečkom.Po cca 20 minútach, až vôňa cez knôt vystúpi až ku kamienku, vezmite zapaľovač a kamienok zapáľte. Plameň nechajte horieť 3 – 5 minút a potom ho sfúknite, kamienok prekryte ozdobným viečkom. Katalytický proces sa týmto začne a lampa začína voňať. Po dosiahnutí požadovanej intenzity vône zameňte ozdobné za zhášacie viečko. Tým sa končí katalytická reakcia.

Zloženie

Typ sady
darčeková sada
Druh bytovej vône
citrusová

O značke Maison Berger Paris

Masion Berger Paris sú luxusné francúzske aróma difuzéry, ktoré vám prečistia vzduch v miestnosti a zároveň príjemne prevoňajú celý domov! Aróma difuzéry Maison Berger Paris sú výnimočné svojím unikátnym difúznym systémom katalyzátora, ktorý má jedinečnú silu pre osvieženie a vyčistenie ovzdušia vášho domova pomocou metódy rozptyľovania jemných esencií. Interiérové vône Maison Berger Paris sú navrhnuté výhradne francúzskymi majstrami parfumérmi a k ich výrobe sú použité len tie najkvalitnejšie esencie. Každá vôňa Maison Berger Paris je úplne výnimočná a dokáže vo vás navodiť pocity radosti aj relaxácie.
K výrobe flakónov aróma difuzérov Maison Berger Paris sú používané také materiály, ako je krištáľ, porcelán, keramika či kov. Flakóny sú jemne ručne opracované skúsenými francúzskymi remeselníkmi, ktorí vynikajú vo svojom odbore. Francúzska značka Maison Berger Paris vznikla v roku 1898 a už od svojho založenia sa zameriava na prevoňanie a vyčistenie vzduchu v interiéroch. Zakladateľom značky bol lekárnik Maurice Berger, ktorý vynašiel a nechal si patentovať prvú lampu pre očistu vzduchu v nemocničných oddeleniach. Postupne tieto lampy začali nachádzať svoje uplatnenie aj v domácnostiach a stali sa medzi zákazníkmi veľmi populárne.

Recenzie Maison Berger Paris L'essentielle