Makeup Revolution Duo Brow Definerprecízna ceruzka na obočie

11×
Makeup Revolution Duo Brow Definer precízna ceruzka na obočie
Makeup Revolution Duo Brow Definer precízna ceruzka na obočie
Odporúčaná maloobchodná cena
3,60

Ušetríte 20%
odtieň Medium Brown 0,15 g
2,88

Kód: MUR3680 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis produktu Makeup Revolution Duo Brow Definer

Zájsť si na kozmetiku? Nepotrebujete. Dokonalé obočie máte úplne vo svojich rukách. Ceruzka na obočie Makeup Revolution Duo Brow Definer kombinuje špirálovitú kefku na úpravu a vyčesanie obočia a precíznu ceruzku s tenkým hrotom a voskovou textúrou na ľahké vyplnenie medzier, vykreslenie kontúr a zjednotenie obočia.

Vlastnosti:

  • zošikmený hrot ceruzky umožní precíznu aplikáciu
  • plochá strana hrotu vyplní obočie a zjednotí farbu
  • kefka vyčeše obočie do upraveného tvaru
  • vosková textúra zaistí dlhú výdrž

Ako aplikovať:
Kefkou vyčešte obočie do požadovaného tvaru. Hrotom ceruzky potom vykreslite kontúry obočia a vyplňte medzery pre hustý a prirodzený vzhľad.

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

Recenzie Makeup Revolution Duo Brow Definer