Makeup Revolution Eyes Like Angels

paletka očných tieňov

1×
Makeup Revolution Eyes Like Angels paletka očných tieňov
Makeup Revolution Eyes Like Angels paletka očných tieňov
16 g

Kód: MUR2855 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Makeup Revolution Eyes Like Angels
16 g

Popis produktu Makeup Revolution Eyes Like Angels

Paletka na líčenie očí Makeup Revolution Eyes Like Angels vám otvorí možnosti vytvárania tých najúžasnejších variácií očného make-upu.

Vlastnosti:

  • odtiene sú ľahko kombinovateľné
  • umožňuje veľmi rozmanité líčenie
  • sýte pigmenty
  • trblietavý aj matný efekt

Zloženie:

  • farebné pigmenty – vytvárajú dlhotrvajúcu sýtu farbu tieňov

Použitie:
Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov.

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!