Makeup Revolution Fortune Favours the Brave

paletka očných tieňov so zrkadielkom a aplikátorom

17×
Makeup Revolution Fortune Favours the Brave paletka očných tieňov so zrkadielkom a aplikátorom
Makeup Revolution Fortune Favours the Brave paletka očných tieňov so zrkadielkom a aplikátorom
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MUR3270 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Objednajte si produkty značiek Makeup Revolution, Revolution PRO, I Heart Revolution a Freedom v hodnote nad 39 € a ako darček dostanete mystery bag plný produktov v hodnote 39 €! Viac informácií o akcii nájdete na: https://www.notino.sk/makeup-revolution-mystery-bag/ .
Kuriérom GLS
štvrtok 20. 6. 2019
Osobný odber
štvrtok 20. 6. 2019
Makeup Revolution Fortune Favours the Brave
16 g | 12,60

Popis produktu Makeup Revolution Fortune Favours the Brave

Paleta tridsiatich očných tieňov Makeup Revolution Fortune Favours the Brave vám umožní vytvoriť nespočetne veľa trblietavých aj matných lookov pre bežný deň aj špeciálnu udalosť. Svojich priaznivcov si nájde v radoch všetkých vekových kategórií.

Vlastnosti:

  • umožňuje vytvoriť rozmanité líčenie pre všetky príležitosti
  • obsahuje základné aj jedinečné farebné odtiene
  • kombinácia matných aj trblietavých farieb
  • vhodná aj na dymové líčenie
  • balenie obsahuje zrkadlo a praktický aplikátor

Ako aplikovať:
Tiene nanášajte na viečka pomocou štetca. Začnite s aplikáciou najsvetlejšieho odtieňa do vnútorného kútika oka a postupne farby stmavujte smerom von.

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!