Makeup Revolution Golden Sugar 2 Rose Goldpaleta líceniek

15×
Makeup Revolution Golden Sugar 2 Rose Gold paleta líceniek
Makeup Revolution Golden Sugar 2 Rose Gold paleta líceniek
13 g
8,00

Kód: MUR3288 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
štvrtok 2. 4. 2020

Popis produktu Makeup Revolution Golden Sugar 2 Rose Gold

Luxusná paletka líceniek Makeup Revolution Golden Sugar 2 Rose Gold vám ponúka odtiene rôznych farieb na slávnostnú príležitosť aj každodenné líčenie.

Vlastnosti:

  • široká škála odtieňov
  • perfektná priľnavosť
  • zaistí zdravo vyzerajúce líca

Použitie:
S pomocou štetca, aplikátora alebo končekmi prstov naneste lícenku na lícne kosti. Rozotrite dostratena.

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

Recenzie Makeup Revolution Golden Sugar 2 Rose Gold