Makeup RevolutionHigh Gloss vysoko krycí lak na nechty s vysokým leskom

6×
Makeup Revolution High Gloss vysoko krycí lak na nechty s vysokým leskom
Makeup Revolution High Gloss vysoko krycí lak na nechty s vysokým leskom

Zažite explóziu farieb. Lak na nechty Makeup Revolution High Gloss poskytuje extrémne krytie už po nanesení prvej vrstvy a zasychá do vysoko lesklého efektu. Zloženie laku je obohatené o vyživujúci olej, ktorý posilňuje štruktúru nechtov a pomáha predchádzať ich lámaniu.

Vlastnosti:

  • vysoké krytie v jednej vrstve
  • extrémne lesklý efekt
  • rýchlo zasychá a má dlhú výdrž
  • široký štetček pre pohodlnú a rýchlu aplikáciu
  • obsahuje len vegánske zložky

Zloženie:

  • avokádový olej – vyživuje nechty a zamedzuje ich lámaniu
  • neobsahuje lepok

Ako aplikovať:
Lak nanášajte pomocou štetčeka na odlakované odmastené nechty. Pre lepší výsledný efekt aplikujte 2 vrstvy.

Vlastnosti

Odtieň
fialový
Typ laku
rýchloschnúci
Efekt
lesklý, dlhotrvajúci

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!