Makeup Revolution Essentials eye brush setsada štetcov (na oči) pre ženy

Makeup Revolution Essentials eye brush set sada štetcov (na oči) pre ženy
Makeup Revolution Essentials eye brush set sada štetcov (na oči) pre ženy

Kód: MUR07273 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: skosený štetec na obočie + plochý štetec na očné tiene + štetec na rozmazávanie + štetec na očné linky + štetec na tieňovanie + kefka na riasy

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.
Darček pre vás
Získajte zadarmo Mystery Bag v hodnote 27 € k nákupu vybraných make-up značiek nad 27 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis produktu Makeup Revolution Essentials eye brush set
Vlastnosti

Sada štetcov na líčenie Makeup Revolution Essentials eye brush set vám umožní vytvoriť akékoľvek denné aj večerné líčenie ako od profesionála.

Vlastnosti

Typ sady
výhodné balenie

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

Recenzie Makeup Revolution Essentials eye brush set

tracking pixel