Makeup Revolution Felt And Kohl Dualobojstranná ceruzka na oči

Makeup Revolution Felt And Kohl Dual obojstranná ceruzka na oči
Makeup Revolution Felt And Kohl Dual obojstranná ceruzka na oči
odtieň Black
5,40

Kód: MUR08216 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 30. 3. 2020

Popis produktu Makeup Revolution Felt And Kohl Dual

Milujete očné linky? Potom by vám v kozmetickej taštičke nemala chýbať profesionálna obojstranná ceruzka na oči Makeup Revolution Felt and Kohl Dual.

S jej pomocou ľahko dosiahnete líčenie podľa svojich predstáv. Z jednej strany má totiž tenkú fixku a z druhej klasickú ceruzku. Používať ich môžete samostatne alebo ich kombinovať na vytvorenie dramatického looku.

 Vlastnosti:

  • ľahko vykreslí tenkú aj hrubšiu linku
  • fixka je vhodná na naozaj precízne a výrazné nalíčenie
  • ceruzka vyčarí jemnejšiu linku s hladkým finišom
  • oba konce možno kombinovať pre získanie dramatického looku
  • intenzívna pigmentácia pre dlhotrvajúcu výdrž

Ako aplikovať:
Linku naneste jemným, plynulým ťahom na viečko pozdĺž rias.

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

Recenzie Makeup Revolution Felt And Kohl Dual