Makeup Revolution Precious Stone Rose Quartzsada štetcov (na tvár)

Makeup Revolution Precious Stone Rose Quartz sada štetcov (na tvár)
Makeup Revolution Precious Stone Rose Quartz sada štetcov (na tvár)
Nové
sada štetcov (na tvár)
28,00

Kód: MUR09034 | Na sklade

štetec na make-up + štetec na púder + štetec na lícenku + štetec na rozjasňovač + štetec na očné tiene

1
Zásielkovňa
pondelok 30. 3. 2020

Popis produktu Makeup Revolution Precious Stone Rose Quartz

Sada štetcov na líčenie Makeup Revolution Precious Stone Rose Quartz vám umožní vytvoriť akékoľvek denné aj večerné líčenie ako od profesionála.

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

Recenzie Makeup Revolution Precious Stone Rose Quartz