Makeup Revolution Pro HD Strobe Revolution

paleta rozjasňovačov

Makeup Revolution Pro HD Strobe Revolution paleta rozjasňovačov
Makeup Revolution Pro HD Strobe Revolution paleta rozjasňovačov
14 g

Kód: MUR3728 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Paleta obsahuje: Rozjasňujúci balzam pre strobing 6 g + Zapečený rozjasňovač 8 g  

Makeup Revolution Pro HD Strobe Revolution
14 g

Popis produktu Makeup Revolution Pro HD Strobe Revolution

Popis:
Makeup Revolution HD Pro Strobe je inšpirovaná aktuálnymi trendami v líčení. Paletka rozjasňovačov obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie žiarivého efektu pleti. Vybrať si môžete z 2 strobingových balzamov a 2 zapečených pudrových rozjasňovačov.

Účinky:

  • vytvorí neodolateľné líčenie
  • rozjasní pleť
  • definuje štruktúru pleti

Ako aplikovať:
Pudrové rozjasňovače naneste štetcom na špičku nosu, kosť pod obočím a na lícne kosti. Krémové rozjasňovače je vhodné nanášať prstami.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!