Makeup Revolution Soph X Extra Spicepaletka očných tieňov so zrkadielkom

5×
Makeup Revolution Soph X Extra Spice paletka očných tieňov so zrkadielkom
Makeup Revolution Soph X Extra Spice paletka očných tieňov so zrkadielkom
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MUR04690 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 2. 4. 2020

Popis produktu Makeup Revolution Soph X Extra Spice
Vlastnosti

Paleta očných tieňov Makeup Revolution Soph X Extra Spice kombinuje 18 matných aj trblietavých farieb, s ktorými vytvoríte tak líčenie na všedný deň, ako aj nespočetne veľa odvážnejších lookov. Paletka bola vytvorená v spolupráci s fashion a beauty youtuberkou Sophie „SophDoesNails“.

Vlastnosti:

  • obsahuje 12 matných a 6 trblietavých tieňov, prevažne v teplých tónoch
  • tiene sú sýto pigmentované a neopadávajú pod oči
  • jemná textúra dokonale priľne k očným viečkam
  • praktické zrkadlo umožňuje aplikáciu kdekoľvek

Ako aplikovať:
Pomocou naneste na očné viečka a vytvorte požadovaný look. Inšpiráciu pre rôzne líčenia s paletkou môžete čerpať aj na YouTube kanáli „SophDoesNails“.

Vlastnosti

Efekt
matný, trblietavý

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

Recenzie Makeup Revolution Soph X Extra Spice