Marc Jacobs Daisy darčeková sada I.

Marc Jacobs Daisy darčeková sada I.
Marc Jacobs Daisy darčeková sada I.
Nové
61,30

61,30 / 1 ks, vr. DPH
Kód: MAJ01486 | Na sklade

toaletná voda 100 ml + toaletná voda rollerball 10 ml + parfumované telové mlieko 75 ml

1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 5. 3. 2021
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Marc Jacobs Daisy
Zloženie

Podporte intenzitu svojej obľúbenej vône. Dámska parfémová sada Marc Jacobs Daisy obsahuje okrem samotnej vône aj ošetrujúcu kozmetiku, ktorá predĺži váš zmyslový zážitok.

Vlastnosti:

  • parfumovaná kozmetika predĺži výdrž vône
  • miniatúra vône je ideálna do kabelky
  • skvele sa hodí ako darček
  • poteší všetky ženy

Obsah sady:

  • toaletná voda 100 ml
  • toaletná voda rollerball 10 ml
  • parfumované telové mlieko 75 ml

Zloženie

Druh vône
kvetinová
Typ sady
darčeková sada

O značke Marc Jacobs

Americký návrhár Marc Jacobs už viac než štvrť storočia posúva hranice svetovej módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepredvídateľná a inšpiratívna. Tajomstvo jeho úspechu spočíva v nebojácnosti, túžbe ísť proti prúdu a objavovaniu krásy neočakávaného.

Marc Jacobs sa narodil v 60. rokoch v New Yorku a vyštudoval Parson’s School of Design. Prvú kolekciu, ktorá niesla jeho meno, navrhol už v roku 1986 a o rok neskôr sa stal najmladším oceneným návrhárom sveta. Deväťdesiate roky boli pre Marca Jacobsa nemenej úspešné. Založil svoju vlastnú značku a následne bol menovaný za kreatívneho riaditeľa módneho domu Louis Vuitton, kde vytvoril prvú ready-to-wear kolekciu v histórii spoločnosti. Od roku 2013 sa venuje už iba vlastnej tvorbe.

Svoj jedinečný štýl preniesol postupne aj do sveta krásy. Aj tu verí, že parfém, rovnako ako móda, môže a má vyjadrovať našu individualitu a osobnosť. Každý parfém Marc Jacobs je výnimočný, vždy luxusný a popretkávaný niečím nečakaným. Dnes už ikonickou sa stala vôňa Marc Jacobs Daisy v dizajnovom rozkvitnutom flakóne alebo novšie dielo Marc Jacobs Decadence.

Recenzie Marc Jacobs Daisy