Marc Jacobs Daisydarčeková sada IX. pre ženy

Marc Jacobs Daisy darčeková sada IX. pre ženy
Marc Jacobs Daisy darčeková sada IX. pre ženy
darčeková sada IX. pre ženy
39,30

Kód: MAJ0441 | Na sklade

toaletná voda plniteľná 20 ml + toaletná voda náplň 15 ml

1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 1. 6. 2020
Osobný odber
utorok 2. 6. 2020

Popis parfému Marc Jacobs Daisy
Zloženie

Marc Jacobs Daisy je ľahká, nevinná, svieža vôňa kombinujúca akcenty kvetín a ovocia. Je ideálna najmä pre nosenie v lete a na jar. Jej názov, Daisy, úplne dokonale vystihuje vôňu samotnú.

Parfém Daisy kombinuje tóny sladkého ovocia, predovšetkým potom jahôd a grapefruitu, s pestrými akordmi rôznych kvetinových vôní, najvýraznejšie sú akcenty fialky a jazmínu. Celkový dojem jemnosti potom parfému Daisy dodáva esencia vanilky a pižma.


Daisy je vôňou ľahkou, nekomplikovanou. Vyvoláva pocity radosti, iskrivého optimizmu. Zároveň je Daisy tiež nežná, sladko šibalská a nevinná. Parfém Daisy od Marca Jacobsa je tak ideálny pre ženy i dievčatá. Najmä ženy si budú vďaka Daisy pripadať zase mladistvo bláznivé, ale tiež im dodá optimizmus a radosť zo života. Pre každé dievča je potom Daisy perfektným doplnkom, ktorý zdôrazňuje dievčenskú nevinnosť a radostné očakávanie ďalších životných skúseností.


Parfém Daisy sa dokonale hodí pre každodenné nosenie. Pocit sviežosti a radosti zo života dokáže dodať v každej chvíli a pri každej príležitosti. Svojou hravosťou a ľahkosťou vás dokáže kedykoľvek znovu nadchnúť.


Vôňa Daisy sa ideálne hodí ako darček pre každú ženu či dievča. Flakón, ozdobený sedmokráskami, vyzerá nádherne. Vyrába sa tiež v dvoch farbách - čiernej a zlatej. Obe kombinácie sú rovnako neodolateľné. Zlatá verzia však poteší skôr dievčatá, naopak čierny flakón je viac elegantný a hodí sa tak pre každú ženu.

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Marc Jacobs

Americký návrhár Marc Jacobs už viac než štvrť storočia posúva hranice svetovej módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepredvídateľná a inšpiratívna. Tajomstvo jeho úspechu spočíva v nebojácnosti, túžbe ísť proti prúdu a objavovaniu krásy neočakávaného.

Marc Jacobs sa narodil v 60. rokoch v New Yorku a vyštudoval Parson’s School of Design. Prvú kolekciu, ktorá niesla jeho meno, navrhol už v roku 1986 a o rok neskôr sa stal najmladším oceneným návrhárom sveta. Deväťdesiate roky boli pre Marca Jacobsa nemenej úspešné. Založil svoju vlastnú značku a následne bol menovaný za kreatívneho riaditeľa módneho domu Louis Vuitton, kde vytvoril prvú ready-to-wear kolekciu v histórii spoločnosti. Od roku 2013 sa venuje už iba vlastnej tvorbe.

Svoj jedinečný štýl preniesol postupne aj do sveta krásy. Aj tu verí, že parfém, rovnako ako móda, môže a má vyjadrovať našu individualitu a osobnosť. Každý parfém Marc Jacobs je výnimočný, vždy luxusný a popretkávaný niečím nečakaným. Dnes už ikonickou sa stala vôňa Marc Jacobs Daisy v dizajnovom rozkvitnutom flakóne alebo novšie dielo Marc Jacobs Decadence.

Recenzie Marc Jacobs Daisy