Marc Jacobs Daisy darčeková sada IX. pre ženy

Marc Jacobs Daisy darčeková sada IX. pre ženy
Marc Jacobs Daisy darčeková sada IX. pre ženy
darčeková sada IX. pre ženy

Kód: MAJ0441 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Marc Jacobs Daisy
Zloženie

Marc Jacobs Daisy je ľahká, nevinná, svieža vôňa kombinujúca akcenty kvetín a ovocia. Je ideálna najmä pre nosenie v lete a na jar. Jej názov, Daisy, úplne dokonale vystihuje vôňu samotnú.

Parfém Daisy kombinuje tóny sladkého ovocia, predovšetkým potom jahôd a grapefruitu, s pestrými akordmi rôznych kvetinových vôní, najvýraznejšie sú akcenty fialky a jazmínu. Celkový dojem jemnosti potom parfému Daisy dodáva esencia vanilky a pižma.


Daisy je vôňou ľahkou, nekomplikovanou. Vyvoláva pocity radosti, iskrivého optimizmu. Zároveň je Daisy tiež nežná, sladko šibalská a nevinná. Parfém Daisy od Marca Jacobsa je tak ideálny pre ženy i dievčatá. Najmä ženy si budú vďaka Daisy pripadať zase mladistvo bláznivé, ale tiež im dodá optimizmus a radosť zo života. Pre každé dievča je potom Daisy perfektným doplnkom, ktorý zdôrazňuje dievčenskú nevinnosť a radostné očakávanie ďalších životných skúseností.


Parfém Daisy sa dokonale hodí pre každodenné nosenie. Pocit sviežosti a radosti zo života dokáže dodať v každej chvíli a pri každej príležitosti. Svojou hravosťou a ľahkosťou vás dokáže kedykoľvek znovu nadchnúť.


Vôňa Daisy sa ideálne hodí ako darček pre každú ženu či dievča. Flakón, ozdobený sedmokráskami, vyzerá nádherne. Vyrába sa tiež v dvoch farbách - čiernej a zlatej. Obe kombinácie sú rovnako neodolateľné. Zlatá verzia však poteší skôr dievčatá, naopak čierny flakón je viac elegantný a hodí sa tak pre každú ženu.

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Marc Jacobs

Americký návrhár Marc Jacobs už viac než štvrť storočia posúva hranice svetovej módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepredvídateľná a inšpiratívna. Tajomstvo jeho úspechu spočíva v nebojácnosti, túžbe ísť proti prúdu a objavovaniu krásy neočakávaného.

Marc Jacobs sa narodil v 60. rokoch v New Yorku a vyštudoval Parson’s School of Design. Prvú kolekciu, ktorá niesla jeho meno, navrhol už v roku 1986 a o rok neskôr sa stal najmladším oceneným návrhárom sveta. Deväťdesiate roky boli pre Marca Jacobsa nemenej úspešné. Založil svoju vlastnú značku a následne bol menovaný za kreatívneho riaditeľa módneho domu Louis Vuitton, kde vytvoril prvú ready-to-wear kolekciu v histórii spoločnosti. Od roku 2013 sa venuje už iba vlastnej tvorbe.

Svoj jedinečný štýl preniesol postupne aj do sveta krásy. Aj tu verí, že parfém, rovnako ako móda, môže a má vyjadrovať našu individualitu a osobnosť. Každý parfém Marc Jacobs je výnimočný, vždy luxusný a popretkávaný niečím nečakaným. Dnes už ikonickou sa stala vôňa Marc Jacobs Daisy v dizajnovom rozkvitnutom flakóne alebo novšie dielo Marc Jacobs Decadence.

Recenzie Marc Jacobs Daisy