Masaki Matsushima Shiro

parfumovaná voda pre ženy 80 ml

4×
Masaki Matsushima Shiro parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Masaki Matsushima Shiro parfumovaná voda pre ženy 80 ml
80 ml

Kód: MAS0030 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Masaki Matsushima Shiro
80 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis parfému Masaki Matsushima Shiro

Masaki Matsushima Shiro je dámska zmyselná vôňa, ktorá v sebe dokonale spája jemnosť, relaxáciu a vyrovnanosť. Názov Shiro predstavuje japonský výraz pre bielu farbu. Parfém symbolizuje integritu a čerstvosť. Vôňa Shiro skvele doplní nežnú a elegantnú ženu, ktorá sa rada obklopuje krásnymi vecami a čistými líniami.

Samotný počiatok parfému Masaki Matsushima Shiro je tvorený jemnou esenciou kvetu bavlny a podmanivého cyklámenu. Kvetinovým srdcom prestupujú tóny zmyselnej ruže a omamného kosatca. V základe vône dominuje hrejivý smrek a zvodné drahocenné pižmo.

Tento nezameniteľný a skvostný dámsky parfém od svetoznámej značky Masaki Matsushima môžete nosiť po celý deň. Vôňa Shiro bude vaším skvelým spoločníkom na pracovnej schôdzke aj pri posedení s priateľmi. Zahaľte sa do závoja čistoty a pravej nehy s jedinečnou dámskou vôňou Shiro od Masaki Matsushima!

Zloženie

Hlava
kvet bavlníka
Srdce
kosatec, ruža
Základ
biele pižmo, smrek
Druh vône
kvetinová

O značke Masaki Matsushima

Parfémy Masaki Matsushima | Masaki Matsushima - Spája staré japonské tradície a moderné trendy. Reč je o japonskom návrhárovi, ktorý prichádza s nevšednými návrhmi vo svete módy. Svoju prvú kolekciu predstavil v roku 1994 v Tokiu a Paríži. Kolekciou vyvolal o svoju tvorbu nebývalý záujem hlavne v Európe, ale samozrejme aj v Ázii. Nie je potom divu, že si ho vybrali, aby pripravil aj kolekciu pre športovcov na Olympijských hrách, ktoré sa uskutočnia v roku 2016 v Tokiu. Svoju víziu premieta aj do sveta vôní, a preto nie je výnimkou kombinácia japonskej čerešne sakura s japonskou slivkou. Parfémy Masaki Matsushima spoznáte tiež podľa typicky upravených flakónov. Očarujúce parfémy Masaki Matsushima vás jednoducho dostanú.

Hodnotenie Masaki Matsushima Shiro

Pridať novú recenziu

4.0
4 hodnotenie
2
2
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem