MatrixTotal Results Color Obsessed darčeková sada I. (pre farbené vlasy)

Matrix Total Results Color Obsessed darčeková sada I. (pre farbené vlasy)
Matrix Total Results Color Obsessed darčeková sada I. (pre farbené vlasy)
darčeková sada I. (pre farbené vlasy)

Kód: MTX04410 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

šampón pre farbené vlasy 300 ml + kondicionér pre farbené vlasy 300 ml + Miracle Creator multifunkčná starostlivosť o vlasy 30 ml

Popis Matrix Total Results Color Obsessed
Vlastnosti

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Matrix Total Results Color Obsessed. Balíček plný vlasovej starostlivosti ako darček vždy poteší.

Vlastnosti:

  • skvele sa hodí ako darček
  • vlasová starostlivosť pre krásne vlasy plné života
  • celá rutina pre krásne vlasy
  • na farbené vlasy
  • krásne zabalené
  • prípravok navyše

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ vlasov
farbené vlasy
Účinok
ochrana farby
Typ sady
darčeková sada
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

O značke Matrix

Kozmetika Matrix | Matrix je jednou z najpopulárnejších značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 1980 ju v Spojených štátoch založili manželia Arnie a Sydell Millerovci, pričom ich cieľovou skupinou boli prevádzkovatelia salónov krásy, koloristi, stylisti, vizážisti a pod. Dnes je táto špičková kozmetika dostupná aj širokej verejnosti.
V ponuke značky Matrix nájdete prípravky pre všetky typy vlasov. Nezáleží na tom, či sú tie vaše mastné, poškodené, suché, lámavé alebo rozštiepené – pomocou šampónov, kondicionérov, vyživujúcich olejov a ostatných výrobkov Matrix im rýchlo vrátite späť ich zdravie a krásu. Netreba asi dodávať, že Matrix má riešenie aj pre osoby trpiace lupinami alebo alopéciou.
Samostatnú kapitolu predstavuje styling. Matrix dodáva na trh celý rad rôznych lakov, modelovacích pást, penových tužidiel, sprejov a ďalších zaujímavých výrobkov, ktoré vám umožnia vytvoriť si v domácich podmienkach moderný a pekný účes. Stačí popustiť uzdu svojej fantázii a kreativite.
Matrix si zakladá na tom, že na vývoj svojich produktov používa najmodernejšie technológie. Každý z nich je koncipovaný tak, aby ste aj bez patričného vzdelania dosiahli čo možno najlepšie výsledky. Profesionálnym kaderníkom zas Matrix ponúka možnosť zapojiť sa do jedinečného školiaceho programu. Nie div, že postupom času sa stal jednotkou vo svojom segmente na americkom trhu.
Značka Matrix iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať obľúbenú vlasovú kozmetiku hollywoodskych celebrít, radi originálne účesy nielen nosia, ale aj vymýšľajú a zháňajú kvalitu za rozumnú cenu.  

Recenzie Matrix Total Results Color Obsessed