MatrixTotal Results Unbreak My Blonde darčeková sada (pre blond vlasy)

Matrix Total Results Unbreak My Blonde darčeková sada (pre blond vlasy)
Matrix Total Results Unbreak My Blonde darčeková sada (pre blond vlasy)
Nové
Akcia
Odporúčaná maloobchodná cena
28,86

Ušetríte 5%
darčeková sada (pre blond vlasy)
27,30

Na sklade | Kód: MTX04858

vyživujúci šampón pre blond vlasy 300 ml + vyživujúci kondicionér pre blond vlasy 300 ml + bezoplachová starostlivosť pre blond vlasy 150 ml

1
Večerné doručenie
utorok 30. 11. 2021
Osobný odber
pondelok 29. 11. 2021

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Matrix Total Results Unbreak My Blonde. Balíček plný vlasovej starostlivosti ako darček vždy poteší.

Obsah sady:

  • vyživujúci šampón pre blond vlasy 300 ml
  • vyživujúci kondicionér pre blond vlasy 300 ml
  • bezoplachová starostlivosť pre blond vlasy 150 ml

Vlastnosti:

  • vlasová starostlivosť pre krásne vlasy plné života
  • celá rutina pre krásne vlasy
  • na blond a zosvetlené vlasy
  • na regeneráciu a výživu vlasov

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ vlasov
blond a zosvetľované vlasy
Účinok
výživa
Typ sady
darčeková sada
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

Kozmetika Matrix | Matrix je jednou z najpopulárnejších značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 1980 ju v Spojených štátoch založili manželia Arnie a Sydell Millerovci, pričom ich cieľovou skupinou boli prevádzkovatelia salónov krásy, koloristi, stylisti, vizážisti a pod. Dnes je táto špičková kozmetika dostupná aj širokej verejnosti.
V ponuke značky Matrix nájdete prípravky pre všetky typy vlasov. Nezáleží na tom, či sú tie vaše mastné, poškodené, suché, lámavé alebo rozštiepené – pomocou šampónov, kondicionérov, vyživujúcich olejov a ostatných výrobkov Matrix im rýchlo vrátite späť ich zdravie a krásu. Netreba asi dodávať, že Matrix má riešenie aj pre osoby trpiace lupinami alebo alopéciou.
Samostatnú kapitolu predstavuje styling. Matrix dodáva na trh celý rad rôznych lakov, modelovacích pást, penových tužidiel, sprejov a ďalších zaujímavých výrobkov, ktoré vám umožnia vytvoriť si v domácich podmienkach moderný a pekný účes. Stačí popustiť uzdu svojej fantázii a kreativite.
Matrix si zakladá na tom, že na vývoj svojich produktov používa najmodernejšie technológie. Každý z nich je koncipovaný tak, aby ste aj bez patričného vzdelania dosiahli čo možno najlepšie výsledky. Profesionálnym kaderníkom zas Matrix ponúka možnosť zapojiť sa do jedinečného školiaceho programu. Nie div, že postupom času sa stal jednotkou vo svojom segmente na americkom trhu.
Značka Matrix iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať obľúbenú vlasovú kozmetiku hollywoodskych celebrít, radi originálne účesy nielen nosia, ale aj vymýšľajú a zháňajú kvalitu za rozumnú cenu.