Max Factor Creme Puffpúder pre všetky typy pleti

184×
Max Factor Creme Puff púder pre všetky typy pleti
Max Factor Creme Puff púder pre všetky typy pleti
odtieň 53 Tempting Touch 21 g
4,30

Kód: MXF1847 | Na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

1
Kuriérom GLS
piatok 28. 2. 2020
Osobný odber
piatok 28. 2. 2020
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Max Factor Creme Puff

Kompaktný púder Max Factor Creme Puff vašu pleť dokonale zmatní, dodá jej bezchybný, zamatový vzhľad a perfektne zafixuje make-up.

Vlastnosti:

  • fixuje make-up a vďaka jemnej textúre dokonale splýva s pleťou
  • zmatňuje pleť a pohlcuje prebytočnú mastnotu
  • dodáva pleti zamatový vzhľad a zmierňuje viditeľnosť pórov
  • je možné ho ľubovoľne vrstviť podľa potreby

Ako aplikovať:
Naneste pomocou väčšieho štetca či hubkového aplikátora (nie je súčasťou balenia) na oblasti tváre, ktoré potrebujú zmatniť. Na fixáciu make-upu a zamatový vzhľad pleti aplikujte na celú tvár.

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor Creme Puff