Max Factor Dark Magicriasenka pre objem

1×
Max Factor Dark Magic riasenka pre objem
Max Factor Dark Magic riasenka pre objem
odtieň Black 10 ml
8,72

Kód: MXF02020 | Na sklade
1
Večerné doručenie
utorok 14. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Dark Magic
Vlastnosti

Urobte dojem dokonalým pohľadom. Stačí jedna vrstva a vaše riasy získajú neprehliadnuteľný objem, maximálnu dĺžku a magicky čiernu farbu. Na to nie sú potrebné žiadne kúzla. Maskara pre objem Max Factor Dark Magic s unikátnou plastovou kefkou s točitými vláknami riasy dokonale obalí, nadvihne a oddelí.

Vlastnosti:

  • profesionálna plastová kefka riasy nadvihne a dokonale natočí
  • silikónové štetiny riasy obalia a zaistia im objem a dĺžku
  • intenzívny pigment dodá riasam výraznú čiernu farbu
  • špeciálne zloženie na riasach tvorí semi matný efekt

Ako aplikovať:
Pomocou kefky naneste na riasy po celej ich dĺžke od korienkov ku končekom a prečešte. Pre intenzívnejší vzhľad naneste dve vrstvy. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
pre objem

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor Dark Magic