Max FactorFalse Lash Effect Waterproof vodeodolná riasenka

6×
Max Factor False Lash Effect Waterproof vodeodolná riasenka
Max Factor False Lash Effect Waterproof vodeodolná riasenka
13 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: MXF0041

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Maskara Max Factor False Lash Effect Waterproof dodá vašim riasam maximálnu dĺžku aj neskutočný objem.

Vlastnosti:

  • má efekt umelých rias
  • výrazne riasy zahustí
  • zaisťuje plný objem už v jednej vrstve
  • jednotlivo oddelí každú riasu
  • nerozmazáva sa

Použitie:
Maskaru nanášajte jemnými ťahmi na riasy od korienkov až ku končekom. Pre väčšie zvýraznenie aplikujte viac vrstiev.

Kompletné zloženie

PETROLEUM DISTILLATES, POLYETHYLENE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, COPERNICIA CERIFERA CERA, TRIHYDROXYSTEARIN, PROPYLENE CARBONATE, TALL OIL ACID, PENTAERYTHRITYL HYDROGENATED ROSINATE, TOCOPHERYL ACETATE, PANTHENOL, TALC, PHENOXYETHANOL, PROPYLPARABEN, +/- [CI 77499, CI 77491, CI 77492] Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.
Celý text

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
vodoodolná, pre objem
Efekt
vodoodolný

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista poľského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.