Max Factor Miracle Cheek Duokrémová lícenka a rozjasňovač

Max Factor Miracle Cheek Duo krémová lícenka a rozjasňovač
Max Factor Miracle Cheek Duo krémová lícenka a rozjasňovač
odtieň 20 Brown Peach & Champagne 11 g
9,89

Kód: MXF02328 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Miracle Cheek Duo
Vlastnosti

Nechajte svoju prirodzenú krásu vyniknúť. Stačí jeden ťah štetcom a vaše líca získajú prirodzene zdravú farbu a svieži vzhľad. Krémová lícenka a rozjasňovač Max Factor Miracle Cheek Duo kombinuje dva farebné odtiene. Je len na vás, či skombinujete oba výrobky, alebo zvolíte iba jeden.

Vlastnosti:

  • kombinuje 2 farebné odtiene pre dosiahnutie požadovaného efektu
  • tmavší odtieň funguje ako lícenka
  • svetlejší tón slúži na rozjasnenie líc

Ako aplikovať:
Pomocou širokého štetca naneste na líca a rozotrite dostratena.

Vlastnosti

Efekt
rozjasňujúci

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor Miracle Cheek Duo

tracking pixel