Maybelline Puma x Maybelline Color + Gloss Face Duo Stickvodeodolná lícenka a rozjasňovač

Maybelline Puma x Maybelline Color + Gloss Face Duo Stick vodeodolná lícenka a rozjasňovač
Maybelline Puma x Maybelline Color + Gloss Face Duo Stick vodeodolná lícenka a rozjasňovač
odtieň 07 Hustle + Burn 6 g

Kód: MAY02400 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Maybelline Puma x Maybelline Color + Gloss Face Duo Stick
Vlastnosti

Vodoodolná lícenka a rozjasňovač Puma X Maybelline Color + Gloss Face Duo Stick dokonale doladí líčenie tváre a podčiarkne vašu zdravú a prirodzenú krásu. Vďaka praktickému baleniu 2 v 1 vám nielen uľahčí každodennú rutinu pred zrkadlom, ale navyše si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou.

Vlastnosti:

  • rozjasňuje tvár a dodáva jej zdravú farbu a odpočinutý vzhľad
  • jemne zvýrazňuje vybrané partie tváre
  • vodoodolné zloženie zaisťuje celodennú výdrž
  • vďaka ľahkej textúre sa ľahko aplikuje a roztiera
  • nezaťažuje pleť a neupcháva póry

Ako aplikovať:
Ružovú časť tyčinky použite ako lícenku na líčka. Svetlú časť rozotrite nad lícne kosti, pod obočie a ďalšie miesta, ktoré chcete prirodzene rozjasniť.

Vlastnosti

Efekt
rozjasňujúci, vodoodolný

O značke Maybelline

História značky Maybelline siaha do roku 1915, keď si mladá Američanka menom Mabel Williams namiešala originálny prípravok na zvýraznenie očí. Jej brata Thomasa to natoľko nadchlo, že založil spoločnosť Maybelle Laboratories a začal sa venovať predaju maskár. Netrvalo dlho a ženy po celých Spojených štátoch žiadali Maybelline. V druhej polovici deväťdesiatych rokov sa Maybelline stala súčasťou kozmetického gigantu L'Oréal Group. Jej cieľ však zostal stále rovnaký – ponúkať zákazníkom prvotriednu a zároveň cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku.
V súčasnosti sa Maybelline môže pýšiť tým, že spolupracuje s poprednými módnymi návrhármi na vytváraní trendov v oblasti krásy. Nespí však na vavrínoch a neustále sa snaží svoje produkty inovovať. Očné tiene, laky na nechty, lesky na pery a ďalšie produkty značky Maybelline sa ľahko aplikujú a majú dlhotrvajúci účinok. Sú efektné a v neposlednom rade bezpečné. Vďaka týmto vlastnostiam si získali obrovskú obľubu medzi profesionálnymi vizážistami.
Kozmetika Maybelline je synonymom dokonalého nalíčenia. O jej mimoriadnych kvalitách svedčí aj skutočnosť, že ju používa celý rad slávnych osobností – napríklad Miranda Kerr, Gigi Hadid alebo Adriana Lima. Značka Maybelline iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj osobitý štýl, milujú make-up a túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.  

Recenzie Maybelline Puma x Maybelline Color + Gloss Face Duo Stick