Megasmile Sonic

sonická zubná kefka

Megasmile Sonic sonická zubná kefka
Megasmile Sonic sonická zubná kefka
sonická zubná kefka

Kód: MEG1558 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Megasmile Sonic
sonická zubná kefka

Popis produktu Megasmile Sonic

Sonická elektrická zubná kefka Megasmile Sonic je charakteristická rýchlymi vibráciami štetín, ktoré zaisťujú šetrné, ale vysokoúčinné odstránenie zubného povlaku.

Vlastnosti:

  • účinne čistí aj medzizubné priestory
  • pomáha zuby udržiavať prirodzene belšie
  • nedráždi citlivé zuby a ďasná
  • zabudovaný časovač

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu na použitie.

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Megasmile

Švajčiarska značka Megasmile sa špecializuje na vývoj a predaj produktov dentálnej hygieny. V roku 2007 ju založil psychiater Dr. Roland Zettel – tvorca patentovaných bieliacich zubných kefiek Black Whitening a Sonic Black Whitening.
Vyššie spomenuté kefky sú unikátne tým, že čistidlo (konkrétne častice aktívneho uhlia) sa nachádza priamo v ich hlaviciach. Pre dosiahnutie perfektného výsledku teda nie je potrebné aplikovať žiadne prídavné chemické látky. Technológia kompresných vĺn zaisťuje odstránenie povlaku a zvyškov jedál aj z tých najhoršie prístupných miest v ústnej dutine.
Megasmile kladie veľký dôraz na funkčnosť a dizajn. V tejto súvislosti stojí za zmienku, že Black Whitening a Sonic Black Whitening sa môžu pochváliť prestížnym ocenením Good Design Award aj celým radom pochvalných recenzií v rôznych módnych časopisoch.
Výrobky Megasmile si vďaka svojej jednoduchej použiteľnosti a vysokej účinnosti získali obrovskú obľubu zákazníkov. Vyskúšajte ju a presvedčte sa o jej skvelých vlastnostiach sami! Značka Megasmile iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po krásnom a zdravom chrupe, neradi chodia k zubárovi alebo majú strach sa poriadne usmiať.