Mexx XX By Mexx Lovesome

deospray pre ženy 150 ml

Mexx XX By Mexx Lovesome deospray pre ženy 150 ml
Mexx XX By Mexx Lovesome deospray pre ženy 150 ml
Mexx XX By Mexx Lovesome deospray pre ženy 150 ml
deospray pre ženy 150 ml
5,50

Kód: MEX0058 | Viac než 20 ks na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

ks
Večerné doručenie
nedeľa 22. 7. 2018
Osobný odber
pondelok 23. 7. 2018

Popis parfému Mexx XX By Mexx Lovesome

Parfumovaný deospray Mexx XX By Mexx Lovesome je skvelým doplnkom vône z rovnakého radu. Efektívne bojuje proti nežiaducemu poteniu, ošetruje pokožku podpazušia a zanecháva ju krásne voňavú a sviežu mnoho hodín.

O značke Mexx

Značka Mexx vznikla v 70. rokoch 20. storočia, kedy návrhár Rattan Chadha začal predávať vlastné módne kolekcie. Názov Mexx vznikol spojením dvoch značiek, Moustache (pre mužov) a Emmanuelle (pre ženy). Výraz „XX“ symbolizuje dva bozky. Dnes sú výrobky Mexx dostupné vo viac ako 55 krajinách sveta.

Okrem oblečenia a kvalitnej kozmetiky dodáva na trh tiež vône. Parfumy Mexx čerpajú inšpiráciu z ruchu veľkomiest, ktoré nikdy nespia. Mexx na ich tvorbe spolupracuje s úspešnými parfumérmi, ako je Benoist Lapouza či Nathalie Lorson. Vône Mexx sú veľmi svieže, živé a vyžarujú mladícku energiu.

Mexx má v portfóliu toaletné a parfumované vody, sprchové gély, telové mlieka, vody po holení a iné produkty starostlivosti o telo. Značka Mexx isto zaujme všetkých, ktorí sú športovo založení, chcú žiť svoje životy naplno a vedia sa baviť.

Menu