Milk Shake Color Care

kozmetická sada IV.

Milk Shake Color Care kozmetická sada IV.
Milk Shake Color Care kozmetická sada IV.
Milk Shake Color Care kozmetická sada IV.
kozmetická sada IV.

Kód: MLK01808 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: hydratačný a ochranný šampón pre farbené vlasy 300 ml + ošetrujúci kondicionér pre farbené vlasy 300 ml + plyšák Milky Bear 1 ks

Milk Shake Color Care
kozmetická sada IV.

Vlastnosti

Typ sady
kozmetická sada
Typ vlasov
farbené vlasy
Účinok
hydratácia, ochrana farby

O značke Milk Shake

 

Profesionálna vlasová kozmetika Milk Shake využíva silu prírody na uspokojenie potrieb náročnejších spotrebiteľov a profesionálnych salónov. Produkty Milk Shake obsahujú unikátnu kombináciu mliečnych proteínov a výťažkov z ovocia, ktoré vlasy hydratujú, regenerujú a dávajú im novú silu.

Značka Milk Shake ponúka kompletný sortiment kvalitných výrobkov, ktoré sa stanú vašimi obľúbenými pomocníkmi a pomáhajú zlepšiť a udržať prirodzenú krásu vašich vlasov. Unikátny produktový rad Milk Shake uviedla na trh dynamická talianska značka z.one concept, ktorú v roku 1999 založil profesionálny kaderník Ivano Panzeri.

Vlasová kozmetika radu Milk Shake sa vyvíja vo vlastných laboratóriách, ktoré úzko spolupracujú s významnými technickými univerzitami v Taliansku a USA. Vlasová kozmetika Milk Shake je hitom nielen v Taliansku, ale aj v mnohých ďalších krajinách celého sveta. Všetky produkty sú navyše ekologické a šetria životné prostredie.