Milk Shake Color Care

kozmetická sada IV.

Milk Shake Color Care kozmetická sada IV.
Milk Shake Color Care kozmetická sada IV.
kozmetická sada IV.

Kód: MLK01808 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: hydratačný a ochranný šampón pre farbené vlasy 300 ml + ošetrujúci kondicionér pre farbené vlasy 300 ml + plyšák Milky Bear 1 ks

Milk Shake Color Care
kozmetická sada IV.

Vlastnosti

Typ sady
kozmetická sada
Typ vlasov
farbené vlasy
Účinok
hydratácia, ochrana farby

O značke Milk Shake

 

Profesionálna vlasová kozmetika Milk Shake využíva silu prírody na uspokojenie potrieb náročnejších spotrebiteľov a profesionálnych salónov. Produkty Milk Shake obsahujú unikátnu kombináciu mliečnych proteínov a výťažkov z ovocia, ktoré vlasy hydratujú, regenerujú a dávajú im novú silu.

Značka Milk Shake ponúka kompletný sortiment kvalitných výrobkov, ktoré sa stanú vašimi obľúbenými pomocníkmi a pomáhajú zlepšiť a udržať prirodzenú krásu vašich vlasov. Unikátny produktový rad Milk Shake uviedla na trh dynamická talianska značka z.one concept, ktorú v roku 1999 založil profesionálny kaderník Ivano Panzeri.

Vlasová kozmetika radu Milk Shake sa vyvíja vo vlastných laboratóriách, ktoré úzko spolupracujú s významnými technickými univerzitami v Taliansku a USA. Vlasová kozmetika Milk Shake je hitom nielen v Taliansku, ale aj v mnohých ďalších krajinách celého sveta. Všetky produkty sú navyše ekologické a šetria životné prostredie.