Milk Shake Daily

kozmetická sada III.

Milk Shake Daily kozmetická sada III.
Milk Shake Daily kozmetická sada III.
Milk Shake Daily kozmetická sada III.
20,90

Kód: MLK01807 | 2 ks na sklade

Sada obsahuje: šampón pre časté umývanie vlasov 300 ml + kondicionér pre časté umývanie vlasov 300 ml + plyšák Milky Bear 1 ks

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 22. 1. 2019
Osobný odber
utorok 22. 1. 2019
Milk Shake Daily
| 20,90

Vlastnosti

Typ sady
kozmetická sada
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
regulácia nadmerného mazu

O značke Milk Shake

 

Profesionálna vlasová kozmetika Milk Shake využíva silu prírody na uspokojenie potrieb náročnejších spotrebiteľov a profesionálnych salónov. Produkty Milk Shake obsahujú unikátnu kombináciu mliečnych proteínov a výťažkov z ovocia, ktoré vlasy hydratujú, regenerujú a dávajú im novú silu.

Značka Milk Shake ponúka kompletný sortiment kvalitných výrobkov, ktoré sa stanú vašimi obľúbenými pomocníkmi a pomáhajú zlepšiť a udržať prirodzenú krásu vašich vlasov. Unikátny produktový rad Milk Shake uviedla na trh dynamická talianska značka z.one concept, ktorú v roku 1999 založil profesionálny kaderník Ivano Panzeri.

Vlasová kozmetika radu Milk Shake sa vyvíja vo vlastných laboratóriách, ktoré úzko spolupracujú s významnými technickými univerzitami v Taliansku a USA. Vlasová kozmetika Milk Shake je hitom nielen v Taliansku, ale aj v mnohých ďalších krajinách celého sveta. Všetky produkty sú navyše ekologické a šetria životné prostredie.