Montale Aoud Amber Rose

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Aoud Amber Rose Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Amber Rose Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Amber Rose Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Amber Rose Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Amber Rose Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Amber Rose Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Aoud Amber Rose Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Amber Rose Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
60,60

Kód: MNT1485 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 16. 11. 2018
Osobný odber
pondelok 19. 11. 2018
Montale Aoud Amber Rose
100 ml | 60,60

Popis parfému Montale Aoud Amber Rose

Montale Aoud Amber Rose je orientálna kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi vzácneho dreva oud a kráľovnej kvetín, ruže. Patrí do prvého francúzskeho radu parfémov venovaného vzácnemu drevu oud, surovine so živičnou arómou. Radu, ktorý svetu predstavila značka Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Amber Rose vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Aoud Amber Rose sa vyznačuje veľmi mladistvým a prepychovým charakterom. Rozohráva vonnú tému dreva oud, známeho pod mnohými názvami. Drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Túto skutočne kráľovskú ingredienciu, označovanú niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, originálne doplňujú v kompozícii Montale Aoud Amber Rose rozmanité vonné akordy s dôrazom na ružu.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je originálnou interpretáciou populárnej kombinácie vône dreva oud a ružovej arómy. V kompozícii tieto dva dominantné vonné tóny doplňuje guajakové drevo, šafran, grep, céder a biele pižmo, ktoré parfémovanej vode Aoud Amber Rose dodávajú unikátnu dynamiku. Vôňa sa otvára ako sofistikovaná ruža, ustálená ľahkým dymovo-korenistým nádychom, aby sa vzápätí rozvinul jej kvetinovo-drevitý charakter s pikantným akordom pižma. S postupom času sa parfém na koži stáva výraznejšie drevitým a objavíme v ňom i štipku animality.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Amber Rose je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vďaka kombinácii svojej vytrvalosti, komplexnosti a výraznosti sa Aoud Amber Rose hodí na denné i večerné nosenie, najmä na jar. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi kombináciu dreva oud a ruže v originálnom poňatí. Vyskúšať Aoud Amber Rose by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi na seba nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Amber Rose podčiarknutou metalickou sýtoružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Amber Rose - orientálna óda na zásnuby dreva oud s ružou.

Zloženie

Zloženie
agar, biele pižmo, céder, grapefruit, guajakové drevo, ruža, šafrán
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.