Montale Aoud Ambre parfumovaná voda unisex

Montale Aoud Ambre parfumovaná voda unisex
Montale Aoud Ambre parfumovaná voda unisex
Doprava zadarmo
100 ml
69,90

69,90 / 100 ml, vr. DPH
Kód: MNT1486 | 2 ks na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 8. 3. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 8. 3. 2021

Popis parfému Montale Aoud Ambre
Zloženie

Montale Aoud Ambre je orientálna rafinovaná a veľmi zmyselná vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi vzácneho dreva oud. Patrí do prvého francúzskeho radu parfémov venovaného tomuto vzácnemu drevu, surovine so živičnou arómou. Radu, ktorý svetu predstavila značka Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Ambre vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Aoud Ambre rozohráva vonnú tému dreva oud, známeho pod mnohými názvami. Drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Túto skutočne kráľovskú ingredienciu, označovanú niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, originálne doplňujú v kompozícii Montale Aoud Ambre živičné a kvetinové akordy.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý majstrovsky kombinuje vôňu dreva oud s tónmi úchvatného východného jantáru, nádherného vitálneho labdana a zmyselnej ruže. Kompozícia Aoud Ambre sa otvára prastarou vôňou dreva oud, aby sa následne rozvinuli všetky tóny do arómy vyznačujúcej sa zmyselnosťou par excellence.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Ambre je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vďaka svojej hrejivosti sa Aoud Ambre hodí najmä pre chladnejšie mesiace roku, a to na denné i večerné nosenie. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi obzvlášť zmyselné parfémy a kombináciu dreva oud a živičných tónov v originálnom poňatí. Vyskúšať Aoud Ambre by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi na seba nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Ambre podčiarknutou matne metalickou zlatistou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Ambre - orientálna óda na zmyselnosť.

Zloženie

Zloženie
ruža, ambra, agar, labdanum
Druh vône
orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Aoud Ambre