Montale Aoud Cuir d'Arabieparfumovaná voda tester pre mužov

Montale Aoud Cuir d'Arabie parfumovaná voda tester pre mužov 100 ml
Montale Aoud Cuir d'Arabie parfumovaná voda tester pre mužov 100 ml
parfumovaná voda tester pre mužov 100 ml

Kód: MNT1979 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Aoud Cuir d'Arabie
Zloženie

Montale Aoud Cuir d’Arabie je orientálna vôňa pre mužov s výraznými akordmi dreva oud a kože. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka obľúbenú vôňu dreva oud v úchvatnom spojení s kožou a ďalšími akordmi v bohatej a hlbokej kompozícii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Cuir d’Arabie vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Jeden z hlavných vonných komponentov parfémovanej vody Aoud Cuir d’Arabie, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh. Je to úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia je niekedy tiež označovaná ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Aoud Cuir d’Arabie pozostáva z akordov tabaku, kože, brezy a dreva oud, ktoré tu dostáva možnosť plne prejaviť svoj úžasný charakter, spájajúci silu a mäkkosť. Kombinácia tabaku, suchých kožených tónov a dymových tónov spáleného dreva vytvára ostré a silné otvorenie. Celková aróma sa postupne zjemňuje, ale stále zostáva intenzívna, suchá a výrazná. Pikantná bohatá vôňa Aoud Cuir d’Arabie so silne živočíšne zmyselnými nuansami je dokonalou voľbou pre milovníkov výrazných kožených vôní.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril nesmierne zvodný parfém, v ktorom najmä majstrovsky využitý akord kože priam volá po pozornosti. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Cuir d’Arabie je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Aoud Cuir d’Arabie sa hodí na nosenie po celý rok, cez deň i na večer. Táto parfémovaná voda si navždy získa mužov so silnou osobnosťou, milovníkov výrazných kožených vôní, ktoré dokážu podčiarknuť ich charakter a pomôcť im strhnúť na seba pozornosť okolia. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Cuir d’Arabie podčiarknutou atraktívnou tmavou metalickou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Cuir d’Arabie - vôňa kože, tabaku, brezy a dreva oud vo výraznej kompozícii plnej charakteru.

Zloženie

Zloženie
agar, breza, koža, tabak
Druh vône
kožená

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Aoud Cuir d'Arabie

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!