Prejsť na hlavný obsah
Montale Aoud Damascus parfumovaná voda unisex
Montale Aoud Damascus parfumovaná voda unisex
Montale Aoud Damascus parfumovaná voda unisex
Zloženiekadidlo, ruža, gurjunový balzám, agar, požlt farbiarsky
Druh vôneorientálna, kvetinová

Montale Aoud Damascus je orientálna vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi vzácneho dreva oud a ruže. Patrí do prvého francúzskeho radu parfémov venovaného vzácnemu drevu oud, surovine so živičnou arómou. Radu, ktorý svetu predstavila značka Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Damascus vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Aoud Damascus je spojením úchvatnej rafinovanosti arabského dreva oud s jemne kyslastou nádhernou damašskou ružou. Kompozíciu povznáša k originalite špeciálne kadidlo a brilantný gurjunský balzam. Jedna z dvoch ústredných vonných kompozícií parfému Aoud Damascus, drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, tvorí v kompozícii Montale Aoud Damascus populárne duo s unikátnou damašskou ružou.

Aoud Damascus ponúka jednoduchú a súčasne komplexnú vôňu. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý majstrovsky rozohráva to najlepšie z dreva oud v spojení s výraznou, jemne sladkou a hlbokou ružou z Damašku. Dva hlavné komponenty parfémovanej vody Aoud Damascus v kompozícii sprevádza kadidlo, gurjunový balzam a požlt farbiarsky.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Damascus je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vďaka svojej opojnosti, autentickosti a hĺbke sa Aoud Damascus hodí na prežiarenie každého dňa, po celý rok a v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu. V chladných mesiacoch oceníte navyše jej hrejivú stránku. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi kombináciu vôní dreva oud a ruže v originálnom poňatí. Vyskúšať Aoud Damascus by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi na seba nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Damascus podčiarknutou matne metalickou zlatistou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Damascus - opojná óda na damašskú ružu.

MontaleAoud Damascus parfumovaná voda unisex

2×
90,30
O 6 % výhodnejšie
100 ml
84,80

Viac než 5 ks na sklade | 84,80 / 100 ml, vr. DPH | Kód: MNT1488
1
Večerné doručenie
už dnes
Osobný odber
už zajtra utorok 25. 6. 2024