Montale Aoud Everparfumovaná voda tester unisex

Montale Aoud Ever parfumovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Aoud Ever parfumovaná voda tester unisex 100 ml
parfumovaná voda tester unisex 100 ml

Kód: MNT1992 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Montale Aoud Ever

Montale Aoud Ever je drevitá aromatická vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi vzácneho dreva oud a citrusov. Patrí do prvého francúzskeho radu parfémov venovaného vzácnemu drevu oud, surovine so živičnou arómou. Radu, ktorý svetu predstavila značka Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Ever vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Ústredná vonná kompozícia parfému Aoud Ever, drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia je niekedy tiež označovaná ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.

Parfémovaná voda Aoud Ever ponúka nádhernú harmóniu vznešeného dreva oud v kombinácii s intenzívnymi sviežimi, aromatickými a korenistými tónmi. Agarové drevo v hlave doplňujú bergamot, citrón a mandarínka. Srdce vonnej kompozície Montale Aoud Ever zvádza zmesou esencií z vetiveru, svetlého santalového dreva, pačuli a korenia. V základe sa rozvíjajú a dodávajú parfému hĺbku pretrvávajúce akordy zmyselnej kože a hrejivej ambry (ambergris), doplnené tonka bôbmi.

Aoud Ever je úchvatným kokteilom sviežosti a aromatickej drevitosti a živičných akordov. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý rozohráva to najlepšie z dreva oud v majstrovsky vyváženom drevito-citrusovo-kožovitom a klasicky sviežom mixe.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Ever je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vďaka svojej komplexnosti a hĺbke sa Aoud Ever hodí na každý deň, po celý rok a v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi svieže vône a arómu dreva oud v originálnom poňatí. Vyskúšať Aoud Ever by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi na seba nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Ever podčiarknutou nádhernou lesklou levanduľovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Ever - nádherná harmónia dreva oud v kokteile sviežosti a korenia.

Zloženie

Hlava
agar, bergamot, citrón, mandarínka
Srdce
korenie, pačuli, santalové drevo, vetiver
Základ
fazule tonka, koža, pravá ambra
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Aoud Ever

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!