Montale Aoud Flowersparfumovaná voda unisex

Montale Aoud Flowers parfumovaná voda unisex
Montale Aoud Flowers parfumovaná voda unisex
Doprava zadarmo
50 ml
56,90

Kód: MNT1909 | Viac než 5 ks na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra streda 11. 12. 2019
Osobný odber
už zajtra streda 11. 12. 2019
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Aoud Flowers
Zloženie

Montale Aoud Flowers je kvetinová vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi vzácneho dreva oud a ruže. Patrí do prvého francúzskeho radu parfémov venovaného vzácnemu drevu oud, surovine so živičnou arómou. Radu, ktorý svetu predstavila značka Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Ústredná vonná kompozícia parfému Aoud Flowers, drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh. Je to úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia je niekedy tiež označovaná ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.

Veľmi maskulínna parfémovaná voda Aoud Flowers ponúka originálnu interpretáciu populárneho spojenia agarového dreva a kráľovnej kvetín, ruže. Čerstvý osviežujúci úvod vône patrí bergamotu, ktorý vzápätí doplní výrazná blahobytná ruža, zaujímavo spojená s ďalšími kvetinovými tónmi, medzi ktorými nechýba afrikán či pelargónia. Mužnosť vône podčiarkujú drevité tóny - drevo oud doplňuje santalové a tíkové drevo. Štipka šafranu s ozvenou pižma dodáva celkovej vonnej kompozícii vysokú originalitu.

Aoud Flowers je úchvatnou parfémovanou vodou pôsobiacou tak trochu ako medový nektár, ale so sladkosťou umiernenou drevitými tónmi. Maskulínna vôňa s dotykom ženskosti dodaným sviežosťou bergamotu a zmyselnosťou pižma. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Flowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vďaka svojej hĺbke a intenzite sa Aoud Flowers hodí najmä na chladnejšie mesiace, na deň i večer. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi typicky orientálnu kombináciu vôní dreva oud a ruže v originálnom poňatí. Vyskúšať Aoud Flowers by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi na seba nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Flowers podčiarknutou lesklou sýtou tmavomodrou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Flowers - orientálna óda na drevo oud a ružu.

Zloženie

Zloženie
santalové drevo, ruža, agar, šafrán
Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Aoud Flowers