Montale Aoud Greedyparfumovaná voda tester unisex

Montale Aoud Greedy parfumovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Aoud Greedy parfumovaná voda tester unisex 100 ml
parfumovaná voda tester unisex 100 ml

Kód: MNT1997 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Aoud Greedy
Zloženie

Montale Aoud Greedy je orientálna vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom sladkého drievka. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka sladkú, delikátnu a zmyselnú vôňu s jemne korenistými aspektmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Greedy vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Aoud Greedy sa v hlave otvára akordmi citróna a sladkého drievka. V srdci zavonia jantár, pačuli a kvetinové tóny a žiadostivo zmyselný základ pozostáva z vetiveru a svetlého pižma. Celková aróma originálne spája dominantné sladké a jemné korenisté stránky s citrusovými, pižmovými, aromatickými a drevitými aspektmi. Najmä ústredný akord tmavého sladkého drievka, zasadený do vskutku nápadito vystavenej kompozície, robí z Aoud Greedy jednu z najzaujímavejších vôní unikátnej značky Montale.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril absolútne nezabudnuteľnú vôňu s atraktívne žiadostivými akordmi. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Greedy je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Aoud Greedy sa hodí na nosenie po celý rok, cez deň i na večer. Táto parfémovaná voda si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne sladko-korenisté vône, najmä s pútavým akordom sladkého drievka. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistotou a eleganciou, v prípade Aoud Greedy podčiarknutou atraktívnou fialovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Greedy - delikátna a žiadostivo zmyselná vôňa sladkého drievka v nápaditej orientálnej kompozícii.

Zloženie

Druh vône
orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Aoud Greedy