Montale Aoud Lavender

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Aoud Lavender Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lavender Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lavender Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lavender Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lavender Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lavender Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Aoud Lavender Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lavender Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
46,20

Kód: MNT1815 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra piatok 16. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra piatok 16. 11. 2018
Montale Aoud Lavender
100 ml | 46,20

Popis parfému Montale Aoud Lavender

Aoud Lavender je orientálna kvetinová vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi levandule a agarového dreva. Patrí do portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Lavender vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Montale Aoud Lavender v sebe nápadito spája levanduľovú a oudovú vôňu.

Jeden z hlavných vonných komponentov parfémovanej vody Aoud Lavender, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh. Je to úchvatná surovina so živičnou arómou. Najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia je niekedy tiež označovaná ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.

Parfémovaná voda Montale Aoud Lavender, v sebe spája nezameniteľnú pôsobivosť sviežej levandule s hrejivosťou korenia, iskrivosťou citrusov a delikátnymi kvetinovými dotykmi. To všetko na harmonickom a súčasne zmyselnom základe. Vôňa Aoud Lavender v hlave otvára akordy levandule, bergamotu, šafranu a citróna, v srdci zavonia pačuli a kvetinové tóny. Základ pozostáva z tónov jantáru, agarového dreva, santalového dreva, svetlého pižma a pudrovitých tónov. Celková aróma, nápadito prepájajúca aromatické a svieže korenisté stránky s pudrovitými, kvetinovými a oudovými aspektmi.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka. Pierre Montale stvoril parfém, ktorý spája Orient so Západom vo vôni. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Aoud Lavender je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Aoud Lavender sa hodí najmä na večerné nosenie v jarných a jesenných mesiacoch. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi originálne oudové a aromatické levanduľové vône. Vyskúšať Aoud Lavender by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi objavujú niečo nové.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Lavender podčiarknutou lesklou levanduľovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Lavender - originálne spojenie levandule a agarového dreva v orientálnej kvetinovej vôni plnej života.

Zloženie

Hlava
bergamot, citrón, levanduľa, šafrán
Srdce
kvetinové tóny, pačuli
Základ
agar, ambra, pižmo, púdrové tóny, santalové drevo
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.