Montale Aoud Leatherparfumovaná voda tester unisex

Montale Aoud Leather parfumovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Aoud Leather parfumovaná voda tester unisex 100 ml
parfumovaná voda tester unisex 100 ml

Kód: MNT1597 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Montale Aoud Leather

Montale Aoud Leather je hrejivo-korenistá vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi dreva oud a kože. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka úchvatný tón kože iskriaci ušľachtilým korením. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Leather vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Jeden z hlavných vonných komponentov parfému Aoud Leather, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh. Je to úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v kompozícii Montale Aoud Leather spája s vôňou kože a korenia.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Aoud Leather obsahuje akordy korenia z Indie, kardamómu z Guatemaly, kalábrijského bergamotu, šafranu, ambry a, samozrejme, kože a agarového dreva. Celková kompozícia Montale Aoud Leather je veľmi vydarenou interpretáciou pútavého spojenia arómy kože a agarového dreva. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril úchvatný parfém, ktorý prináša svojmu nositeľovi zážitok porovnateľný s momentom, keď si prvýkrát oblečiete nový kus odevu z tej najkvalitnejšej kože. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Leather je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Aoud Leather sa hodí najmä na chladnejšie mesiace, ako denný i večerný parfém. Táto parfémovaná voda si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi spojenie dreva oud a kože. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Leather podčiarknutou lesklou zlatou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Leather - vôňa kože v úchvatnom spojení s drevom oud a korením.

Zloženie

Zloženie
agar, ambra, bergamot, kardamóm, korenie, koža, šafrán
Druh vône
kožená

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Aoud Leather

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!